Нескінченний серіал «Слуга народу», або технологія «зашквару»

Після численних скандалів з повіями, «тупими вівцями», корпоративами, прорваними трубами, оманами тепер ми маємо новий зашквар досі невідомого провладного нардепа з собаками. І вся теле-радіо-інтернет-спільнота гаряче обговорює чергову витівку новоявленого зе-слуги. І так майже щодня. Враховуючи те, що у правлячій моно більшості «Слуга народу» майже 250 нардепів, а в новому уряді та офісі президента зашкварників не менше, то таких зашкварних інформаційних приводів усім нам іще вистачить на довго.


Карикатура ©Думская

Усе ж таки чудову забавку придумали для нас олігархи! Спочатку українському суспільству підсовують зашкварний комедійний політичний телесеріал «Слуга народу». Потім його головного героя обирають президентом, а створену під нього віртуальну політичну партію «Слуга народу» – до парламенту… І серіал зашкварів продовжується! …Але вже в режимі реаліті-шоу!

Майже щодня нам показують черговий «зашквар» когось із слуг народу – чи то з офісу президента, чи то з уряду, чи то з парламентської фракції «Слуга народу». Майже щодня суспільство скаженіє від чергової витівки якогось «слуги»! … А тим часом кинуті «напризволяще» олігархи по-тихому роблять свою справу, бо гроші, як відомо, люблять тишу. І якщо між якимись черговими зашкварами ми раптом дізнаємось, що, скажімо, Укрзалізниця вже не Укразалізниця, ПриватБанк – не ПриватБанк, а українська земля вже не українська, – не дивуйтеся, а чекайте чергового «зашквару».


Володимир Стецюк


Теги: СлугаНароду серіал технологія зашквар реаліті-шоу олігархи тиша грошішаблоны для dle 11.2
Додати коментар