Головних діючих осіб – на сатиричну сцену!

Наразі вирують пристрасті навколо чергової відверто хамської «сатиричної» витівки «95-го кварталу» за участі знаменитого хору імені Верьовки. Але справжньою трагікомічною сатирою сьогодення є якраз висловлювання причетних до скандалу головних діючих осіб.


Скажімо, на топ-1 претендує безумовно феєричне висловлювання колишнього співвласника «Приватбанку», але все-ще чинного олігарха Ігоря Коломойського, якого далеко не безпідставно вважають покровителем «95-го кварталу» і так само не безпідставно звинувачують у тому, що через свій приватний банк протягом майже 10 років він вивів з України й «відмив» гігантську суму коштів загальним обсягом у $470 млрд – тобто, майже 13 річних бюджетів країни. Так от, як завжди неповторний, Ігор Валерійович закидає потерпілій від «жарту» кварталівців колишній очільниці Нацбанку Валерії Гонтаревій, що та нібито зруйнувала українську банківську систему, й висловлює з цього приводу співчуття сотням тисяч вкладників різних банків, «яких вона пограбувала».

Цікаво, у якому б місті реготали з цього приводу мільйони ошуканих платників податків і вкладників українських банків, коли б діалог між цими двома надзвичайно яскравими персонажами української грошово-фінансової сцени раптом розіграли вітчизняні корифеї замовного сатиричного театру, але на суто безоплатній, а відтак і більш-менш об’єктивній основі?
 
Володимир Стецюк

Фотоприкол з сайту «Дурдом»

Теги: 95квартал сатира витівка хор Коломойський Гонтарева сценашаблоны для dle 11.2
Додати коментар