Про мир, мирних рабів і вольєри для «миротворців»

Коли Україна мала стати українською, а ми – вільними українцями… Нам усі навколо розповідали про мир і про те, як важливо його берегти в усьому світі. І ті, що називали себе гарантами цього миру, казали, що нам треба роззброюватись. Ми, звісно, повірили у мирні наміри нашого оточення й без будь-яких юридичних гарантій безпеки з боку міжнародних гарантів почали роззброюватись і скорочувати власну армію, віддали зрештою ядерну зброю, а квітучий півострів Крим – під військову базу одного з «гарантів миру»…

І згодом отримали на власній території війну, в ході якої вже втратили анексований російськими «гарантами» Крим і частину захоплених ними територій Донбасу. Понад 7% втраченої території, понад 13 тисяч втрачених людських життів, десятки тисяч поранених, близько двох мільйонів безхатченків, які втратили свої домівки й мусили стати внутрішніми переселенцями, мільйони понівечених війною доль… Така ціна довірливості українців, які повірили вовкам в овечих шкурах, що вони нібито миротворці.


Тепер, коли українські території охоплені гібридною війною, а на сході країни в умовах так званого перемир’я триває окопна війна і щодня під ворожими обстрілами продовжують гинути захисники України, російський агресор і так звані міжнародні арбітри, які так само нам нічого не гарантують, нам все-ще розповідають про мир, заради якого ми маємо припинити стріляти… У той час, як нас продовжують обстрілювати з усіх видів озброєння. А це означає, що заради «миру» ми тепер маємо віддати так і не відвойовану нами власну свободу й українську Україну в руки «миротворців», які хочуть бачити нас лише мирними рабами.

То може українцям варто також виступити з мирною ініціативою? Скажімо, запропонувати вовкам в овечих шкурах, які називають себе миротворцями, заради миру в усьому світі посидіти трохи у вольєрах. Принаймні до тих пір, поки українці відновлять мир і свободу на власній території й зроблять зрештою Україну українською.
 
Володимир Стецюк

Фотоколаж з відкритих джерел

Теги: Україна мир роззброєння війна миротворці вовки вольєри свободашаблоны для dle 11.2
Додати коментар