Антиукраїнська епідемія в українських судах

Майже щодня доводиться стикатися з інформаційними повідомленнями щодо неадекватних судових рішень, ухвалених українськими судами на користь сепаратистів, терористів, бойовиків російських окупаційних військ та інших поплічників кремля. Натомість тенденція ухвалення судових рішень щодо захисників України – українських патріотів, добровольців, волонтерів і бійців ЗСУ – зовсім протилежна.


Найбільш кричущим стало нещодавнє рішення Київського апеляційного суду щодо звільнення з-під варти ключового свідка у справі МН17 Володимира Цемаха. Бойовика, якого було доставлено в Україну завдяки блискуче проведеній спецслужбами операції, відпустили на волю просто в залі суду. І це всупереч наполегливому проханню західних партнерів, зокрема нідерландського слідчого у справі МН17, не відпускати бойовика і не віддавати його росіянам на обмін, а надати можливість його допитати.

Численні експерти наголошують на тому, що абсолютно невмотивоване звільнення українським судом бойовика Цемаха є виявом відвертої зневаги до міжнародного правосуддя і прямим перешкоджанням міжнародному слідству в питанні розкриття тяжкого злочину, яким є збиття російським ЗРК «Бук» цивільного літака з майже 300-ми пасажирами на борту.

І такі неправосудні рішення на користь ворогів України не є поодинокими, а вже набули масового характеру. Отже можемо говорити про справжню епідемію неправосудності в українських судах з явними антиукраїнськими та антидержавними ознаками. Відтак і дії щодо подолання небезпечної епідемії мали би бути відповідними – швидкими, рішучими та ефективними. Інакше нас усіх очікує остаточний вирок – пандемія правосуддя і державності як такої.
 
Володимир Стецюк

Теги: Суд Цемах звільнення свідок МН17 епідемія пандеміяшаблоны для dle 11.2
Додати коментар