"Шо у владі?" - шоу...

Популізм і попса – це те, що сьогодні є основою української політики. Принаймні популісти і попсовики у владі вже давно стали надзвичайно поширеним явищем. Більш того, наразі ми взагалі є свідками попсово-популістського піку, коли понад 70 відсотків населення обрало главою держави коміка, а його віртуально-артистична політична сила отримала абсолютну більшість у парламенті. Відтак популісти-попсовики тепер масово прийшли в президентську адміністрацію, яку вже назвали офісом президента, у Верховну Раду, формуватимуть незабаром український уряд, керуватимуть силовими органами, спецслужбами та Збройними Силами.

 
Фотоприкол з сайту «Дурдом»


Отже попереду нас очікує сповнене несподіванок справжнє попсово-популістське шоу. Принаймні приготування до нестандартного святкування Дня незалежності чи то у форматі шоу-маршу, чи то шоу-параду, яке замість традиційного військового параду організовує офіс президента, схиляють саме до таких очікувань. Судячи з того, що до створення шоу вже залучили відомого режисера-кліпмейкера Алана Бадоєва, який кліпував до цього в основному російську попсу, та хореографа, режисера-постановника і керівника шоу-балету «Freedom» Олену Коляденко, яка теж не стояла осторонь від підтанцьовок російському шоубізу, сумувати не доведеться.

Якщо на ювілейному концерті того ж балету «Freedom» у палаці «Україна» несподівано з’явилася на сцені одіозна українська співачка Ані Лорак, яка наразі живе й концертує у воюючій з нами Росії, то чому б у день Незалежності на марші гідності не пройтися по Хрещатику, скажімо, «Академическому дважды Краснознамённому, ордена Красной Звезды ансамблю песни и пляски Российской Армии имени А. В. Александрова»? А що як у виконанні «краснознамьонного коллєктіва» прозвучить ще й радянська класика типу «Хотят лі русскіє вайни»? І тоді, треба думати, обіцяний популістами мир на Донбасі раптом стане на мить віртуально близьким…

Але чим характерні популісти і попса? Після бурхливих овацій вимикаються мікрофони та різноманітні світло-шумові ефекти, опускається завіса, і розігріта шоу-майстрами публіка мусить іти на вихід – в не надто затишну і не зовсім мирну реальність.


Володимир Стецюк


Теги: Влада популізм попса шоу парад марш незалежність завіса
шаблоны для dle 11.2
Додати коментар