То яка в Україні хунта – «бандерівська» чи все ж таки російська?

Російського пропагандиста Анатолія Шарія та екс-голову адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Клюєва, який давав команду про кривавий розгін студентського Євромайдану, зареєстровано кандидатами в депутати Верховної Ради України.

Мені просто цікаво, де та «хунта» і де ті «бандерівці» та «нацисти», які нібито «захопили владу в Україні» і про яких мало не щодня торочить після Майдану путінська брехло-камарилья та її гебельс-ТВ?

В Україні, так само, як і в Росії, сидять за ґратами українські патріоти, майданівці, добровольці, військові, а агенти впливу кремля, російські пропагандисти, сепаратисти-заколотники та учасники проросійських бандформувань так званих ДНР-ЛНР демонстративно не переслідуються судами, вільно розгулюють вулицями українських міст, безперешкодно займаються кримінальним бізнесом, купують українську власність і навіть телеканали, обіймають державні посади, спокійно працюють в правоохоронних органах і навіть в структурах спецслужб.

Фото з російського видання novosti333.ru/ , подане в статті з красномовною назвою 
«Российская армия идёт спасать Украину, а не воевать с ней» від 27 квітня 2014 р.

Напередодні парламентських виборів в Україну активно повертаються пригріті злочинним путінським режимом одіозні фігури спорідненого з ним такого ж злочинного режиму Віктора Януковича й через «найгуманніші» українські суди домагаються права балотуватися кандидатами в депутати Верховної Ради. Стало відомо, що російського пропагандиста Анатолія Шарія та екс-голову адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Клюєва, який давав команду про кривавий розгон студентського Євромайдану, зареєстровано кандидатами в депутати Верховної Ради України. Таке враження, що після парламентських виборів буде простелено червону доріжку й для очільників цього бандитського режиму, які поки-що відсиджуються в Росії. То де ж та «бандерівська хунта»?! Агов!

Чи може ми все ж таки маємо справу з філією злочинної російської хунти, верхівка якої після Майдану мусила втекти до Росії й тепер готується до свого переможного повернення?
 
Володимир Стецюк
 
Теги: Хунта Україна Росія Путін Янукович майданівці бандформування повернення


шаблоны для dle 11.2
Додати коментар