Народ є, а чи будуть слуги?

Віртуальна партія «Слуга народу» нарешті назвала своїх кандидатів у Верховну Раду України

Папка віртуальної партії «Слуга народу», яка донедавна була абсолютно порожньою, нарешті розкрилася й видала прізвища 100 кандидатів з команди Володимира Зеленського, котру він хоче провести до Верховної Ради. Серед названих прізвищ справді здебільшого нові. Принаймні експерти визначили лише кілька раніше засвічених у вищих владних ешелонах.


Однак судячи з характеристик, які вже встигли видати в мережах на багатьох із кандидатів, обіцяні командою Зе нові обличчя вирізняються досить характерними старими звичками. Відповідно й до них фундатори нової партії підійшли зі старими мірками. Приміром, у ЗМІ з’явилась інформація про те, що від кандидатів у депутати, які виявили бажання балотуватися від партії Зеленського «Слуга народу», вимагали відповідних «внесків» –  від кількох сотень тисяч доларів до кількох мільйонів доларів. Тобто цілком імовірно, що замість «слуг народу» ми матимемо, як і раніше, лише власників дорогих квитків у владу.

А це означає, що жити по-новому, як заповідали, але не поспішали виконувати «папєрєднікі», навряд чи доведеться і новим обличчям нової партії «Слуга народу». Принаймні важко очікувати чогось нового від чергового олігархічного проекту, в назві якого замість «народу» було б справедливіше усе ж таки поставити «олігархату».

Володимир Стецюк


Теги: вибори партія СлугаНароду кандидати обличчя звички мірки олігархатшаблоны для dle 11.2
Додати коментар