Масовий сценічний психоз – поки-що без стриптизерів…

На сценічних підмостках масовий психоз – услід за командою «95-го кварталу» зі сцени шоубізу збираються перебігти на сцену політичну чимало відомих у світі української попси персонажів. Вже заявив про свій намір взяти участь у парламентських перегонах лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, який зареєстрував для цього нову політичну партію «Голос».

Про бажання створити політичну партію жінок повідомила нещодавно й українська поп-діва Оля Полякова. (Цікаво, що думає з цього приводу фундатор «Партії любителів жінок» відомий український співак Павло Зібров?) А от шанувальники співачки вже запропонували в Instagram чимало провокаційних назв її майбутньої партії. Поки-що найбільшу підтримку отримала назва ПОПА (Партія Олі Полякової).

З думкою про жіночу партію співає віднині поп-діва Оля Полякова 
Фото fakty.ua

Подейкують, що не мають наміру відставати від своїх колег по словесному та співочому цеху й інші відомі співаки та артисти – Віктор Павлік, Іво Бобул, Олег Винник і Вєрка Сердючка, які нібито також готові підтягнутися до партійних лав, що лаштуються в похід за депутатськими мандатами.

І все ж на тлі неабиякої громадянської активності майстрів словесного і музичного жанрів певну тривогу викликає пасивність представників і представниць стриптизерського цеху, адже під куполом вищого законодавчого органу країни виборцям дуже важливо буде не лише почути з парламентської трибуни добре поставлені зіркові голоси, але й побачити у майстерному виконанні професіоналів, як українцям доведеться швидко роздягатися невдовзі під запальну музику Міжнародного валютного фонду.
 
Володимир Стецюк

Теги: вибори сцена шоубіз політика партія попса стриптизеришаблоны для dle 11.2
Додати коментар