Виборчий марафон у стилі «Ну, постривай!»

Викрутаси Зе навколо НСК «Олімпійський» і здачі аналізів іще раз показали, хто є хто. Пацаняча поведінка – спочатку понти, а потім втеча в кущі – це і є, судячи з усього, справжня суть людини, яка, отримавши суттєву перевагу в першому турі, мала би почуватися без п’яти хвилин президентом, а натомість виглядає полохливим зайцем з відомого радянського мультфільму «Ну, постривай!»

Як відомо, основною фабулою знаменитого радянського мультяшного серіалу є те, що намагаючись втекти від Вовка, Заєць весь час створює для нього якісь кумедні ситуації, які ставлять недолугого сіроманця у надто неприємне становище. У виконанні ж кандидата Зе його передвиборчий Заєць, навпаки, створює такі кумедні ситуації для себе, а передвиборчий Вовк кандидата По чомусь опиняється у більш виграшній ситуації.


Приміром, Заєць Зе викликає Вовка По на дуель (здачу аналізів), яка має відбутися на НСК «Олімпійський». …А сам у призначений час узяв та й не з’явився. Забіг собі до приятеля, тихенько здав йому аналізи і виходить переможно на публіку «кандибобером». Але ж публіку і найперше кілька десятків журналістів, які перехоплюють Зайця Зе, не обдуриш. Вони ставлять незручні запитання, на які у Зайця Зе, звісно, немає відповіді…

А в цей час на «Олімпійському» Вовк По, не дочекавшись суперника, перед десятками телекамер досить ефектно жартівливо-співчутливо промовляє словами з відомої української народної пісні: «Я прийшов – тебе нема…» І перебирає симпатії електорату на себе.

Тож якщо Заєць Зе у такому ж стилі проводитиме свою кампанію й надалі, він ризикує розгубити всі переваги, отримані в першому турі, й стати зрештою антигероєм – принаймні для значної частини виборців, які віддали за нього (здебільшого за його віртуальний образ такого собі  безстрашного «слуги народу») свої палкі голоси. Так що продовжувати грати в жмурки й «доганялки» навколо оголошених майбутніх дебатів для Зайця Зе є абсолютно безперспективною справою. Звісно, якщо його поведінка не зумовлена якимись досить вагомими чинниками. Скажімо, важливими перемовинами, що, ймовірно, тривають між зацікавленими сторонами обох протиборчих таборів, і можливо вже досягнутими домовленостями.

Подейкують, що між Вовком По і таким собі Лисом Ко, який є опікуном Зайця Зе, ведуться торги і, цілком можливо, вони вже сторгувалися. І тепер завдання полягає в тому, щоби Заєць Зе все ж таки не виграв, боронь боже, у Вовка По. І тут Зайцю Зе, звісно, не позаздриш. А що, як і справді, всупереч здоровому глузду, роздратований виборець візьме та й вибере його в президенти? Уявляєте, які викрутаси доведеться тоді йому здійснювати, скажімо, на дуелях з главами інших держав або з представниками міжнародних організацій? А там навіть не вовки, а здебільшого тигри, леви і пантери. Ото ж бо…    

Володимир Стецюк

Теги: Вибори Зе По Заєць Вовк Олімпійський дуель аналізи торгишаблоны для dle 11.2
Додати коментар