Міжнародний конвой безпеки в Азовському морі

Піратський напад російських військових кораблів на катери і буксир українських ВМС біля Керченської протоки є для України серйозною підставою вимагати від Ради безпеки ООН і країн-підписантів Будапештського меморандуму надання відповідного військового супроводу під прапорами глобальної міжнародної організації для безпечного судноплавства в Азовському морі.

З сайту "5 каналу" www.5.ua 

У першу чергу такий супровід мали б надати для передислокації необхідних бойових одиниць ВМСУ на постійне базування в українських портах Азовського моря, фактично заблокованих всупереч міжнародному морському праву свавільними неправовими діями російських прикордонників і військово-морських сил. Встановивши по суті військову та економічну блокаду українських портів, Росія цілком відверто прагне виснажити й дестабілізувати таким чином цей надзвичайно важливий український регіон з метою його подальшої окупації або в ліпшому випадку – жорсткого шантажу України, скажімо, в питанні відновлення водопостачання до анексованого Криму тощо.

У разі ігнорування таких безпекових вимог України ситуація в Азовському морі може стати абсолютно непередбачуваною в плані подальшої військової ескалації та небезпеки виникнення ще одного вогнища російсько-українського збройного конфлікту, яке вже навряд чи вдасться локалізувати й не дати йому розростися до повномасштабної війни.

Володимир Стецюк

Теги: Україна Росія Азовськеморе катери буксир захоплення безпекашаблоны для dle 11.2
Олександр Кривенко
Судження правильне. Чи ведуться в цих напрямках нині перемовини з боржниками нашими за цими міжнародними договорами? "Міжнародний конвой безпеки в Азовському морі 02.12.2018, 20:12 Піратський напад російських військових кораблів на катери і буксир українських ВМС біля Керченської протоки є для України серйозною підставою вимагати від Ради безпеки ООН і країн-підписантів Будапештського меморандуму надання відповідного військового супроводу під прапорами глобальної міжнародної організації для безпечного судноплавства в Азовському морі. З сайту "5 каналу" www.5.ua У першу чергу такий супровід мали б надати для передислокації необхідних бойових одиниць ВМСУ на постійне базування в українських портах Азовського моря, фактично заблокованих всупереч міжнародному морському праву свавільними неправовими діями російських прикордонників і військово-морських сил. Встановивши по суті військову та економічну блокаду українських портів, Росія цілком відверто прагне виснажити й дестабілізувати таким чином цей надзвичайно важливий український регіон з метою його подальшої окупації або в ліпшому випадку – жорсткого шантажу України, скажімо, в питанні відновлення водопостачання до анексованого Криму тощо. У разі ігнорування таких безпекових вимог України ситуація в Азовському морі може стати абсолютно непередбачуваною в плані подальшої військової ескалації та небезпеки виникнення ще одного вогнища російсько-українського збройного конфлікту, яке вже навряд чи вдасться локалізувати й не дати йому розростися до повномасштабної війни. Володимир Стецюк Теги: Україна Росія Азовськеморе катери буксир захоплення безпека"

  • Подобається
  • 1
Додати коментар