Постгеноцидна українська нація може стати ще й нацією самогубців

Не провівши люстрацію й довіривши колишнім комуністичним вершителям геноциду українців подальше керівництво Україною вже як незалежною державою, українська нація може стати ще й нацією самогубців. Принаймні передумови для чергового масштабного геноциду в країні вже створенні.

Фото times.cv.ua

Якщо головною передумовою голодомору 1932-1933 років був пригнічений стан українського селянства – безземельність, безправність і бездержавність, то сьогодні такою передумовою є безправність і зубожіння фактично всього українського населення, обкраденого новими-старими реформаторами країни й позбавленого можливості займатися вільним підприємництвом проте з чисто «гуманних» міркувань міцно прив’язаного до державних субсидій. Просто замість одного інструменту викачки ресурсів у населення, яким був у 30-ті рр. завищений план здачі селянами зерна державі, нині задіяно інший – надання комунальних послуг за завищеними тарифами та космічними (так званими ринковими) цінами на енергоносії, утримання високих цін на продовольство і товари першої необхідності при надзвичайно низьких неринкових зарплатах і високих податках.

Наслідки вже досить відчутні – за роки незалежності населення України, рівень життя якого є одним з найнижчих у світі, скоротилося більше ніж на 10 млн, а смертність вдвічі перевищила народжуваність. Але за твердженням експертів процес вимирання українців ще є чим прискорювати, особливо за умови мовчазної згоди українського пост геноцидного суспільства.

Володимир Стецюк

Фото times.cv.ua

Теги: Україна керівництво голодомор геноцид передумови вимирання населенняшаблоны для dle 11.2
Додати коментар