Прапором 2021 року можуть стати труси Навального


Під завісу року, що минає, сталася подія, яка є безумовним знаком щодо можливих скорих змін на теренах мордору, а відтак і в світі, який постійно заскочений цим мордором. 
Коротше кажучи, це труси російського опозиціонера Олексія Навального, отруєні ФСБ, які можуть невдовзі накрити не лише цю специфічну організацію, а й увесь путінський режим. 

 Карикатура: dw.com/ru/
Принаймні сам факт провалу операції з отруєнням Навального і можливості його нещодавньої телефонної розмови з одним із її виконавців, свідчить про те, що власне в надрах самої ФСБ вже визріла своєрідна опозиція до режиму, а самого Навального вже можна розглядати як наступника нинішнього керманича Росії. 
Тобто існуючий в Росії режим вже відчув, очевидно, надзвичайно гостру потребу в демократизації свого фасаду. І це може свідчити про те, що такий рух у бік демократії з надр путінського режиму, скоріш за все, узгоджений із самим Заходом. Так що в наступному році нас може очікувати не лише природне потепління, а й суттєве потепління у міжнародних відносинах, а надто в фактично заморожених точках напруженого протистояння з мордором – на окупованому росіянами Донбасі та в анексованому ними Криму.
Отже, мордор має бути остаточно зруйнований! Слава Україні, яка не здається мордору, хоча її до цього дуже примушують! 

З народженням нового Сонця народиться й новий світ. З Різдвом! З Новим Роком і з Новою Епохою!
Володимир Стецюк
Теги: Мордор Навальний труси ФСБ режим провал опозиція  шаблоны для dle 11.2
Додати коментар