На табло вже 0:5 не на користь України...

Шоумени у владі знову вирішили погратися з народом в демократію. Цього разу пропонують лохторату погратися під час виборів у запитання і відповіді. Хоча відповіді, як такі, їх, звісно, не цікавлять. А цікавить їх сама гра, яка дозволить їм зрештою остаточно обіграти Україну.


"Як козаки у футбол грали"

Вже час усвідомити, що Зе - це чи не найвдаліша спецоперація ФСБ на теренах України. Але український політикум у своїй критиці діяльності путінської команди на українських теренах далі звинувачень на її адресу у некомпетентності і невігластві чомусь зрушити не може, немов заціпило. Насправді ж дії російського клоунського спецназу в українській владі не такі вже й недолугі та некомпетентні, а надзвичайно послідовні й ефективні (звісно, для кремля, а не для України). Тож чим довше шоуменів сприйматимуть як недосвідчених хлопчиків, які нібито не знають, що роблять, тим швидше вони доведуть свою справу до повного розвалу України, для чого, власне, їх і привели до влади й чітко керують їхніми діями.

А ми, мов ті футбольні фани, репетуємо з трибун, освистуючи команду, яка чомусь грає у власні ворота, замість того, щоб вийти всім на поле й загнати перевертнів у Правий сектор на розбір польотів! Адже на табло вже 0:5 не на користь України.

Володимир Стецюк


Теги: Україна Зе демократія спецоперація ФСБ розвал розбір_польотівшаблоны для dle 11.2
Додати коментар