День Незалежності України 2020 – post scriptum

Українська Незалежність в руках радянсько-пострадянської «еліти»… Цей нонсенс, який намагалися виправити учасники Революції Гідності, після майстерного зливу другого Майдану в каналізаційну трубу української «незалежної державності» набув іще більш грандіозних масштабів. Якщо у більш спокійні роки пострадянська продажна еліта просто «мирно» торгувала українською незалежністю, отримуючи лояльність і бізнес преференції переважно від недоімперського кремля, який прагнув знову стати імперським, то тепер в умовах розв’язаної ним війни проти України ця торгівля вийшла на більш глобальний міжнародний рівень.


На тлі революційних подій на Майдані розпочавши неоголошену війну проти України, путінський кремль тепер намагається купити лояльність до вчиненої ним анексії Криму і військової агресії на Донбасі як у міжнародних організацій, так і в світових лідерів. І треба зазначити, що йому це поки-що вдається. Принаймні, незважаючи на введені проти Росії міжнародні санкції (скоріше для очистки совісті світових лідерів і підтримки реноме міжнародних організацій, ніж для серйозної протидії країні-агресору), кремлю таки намагаються підігрувати чимало очільників європейських країн і навіть ключових держав Євросоюзу, лідерів цілої низки країн з інших континентів, зокрема президент Америки, а також ООН, ПАРЄ та ОБСЄ. І все це дозволяє російському агресору на очах у всього світу фактично безкарно продовжувати ґвалтувати Україну.
 
Таким чином, Україна стала розмінною картою в руках кремля і світових лідерів, а українські торгаші взагалі виглядають у цій великій геополітичній грі дрібними шулерами, які лише допомагають основним гравцям збільшувати свої ставки і статки. При цьому респектабельний Захід ще якось намагається зберігати у цій брудній грі своє обличчя, час від часу промовляючи на адресу поганих кремлівських хлопців своє застережливе «а-я-я-й», тоді як кремлівські бандити відверто вдаються до звичних для них бандитських методів – провокацій, шахрайства, брехні, наклепу, шантажу, підкупу, диверсій і насильства, завдяки чому з неймовірною легкістю і притаманним їм нахабством продовжують енергійно банкувати.

Отже у цій геополітичній грі тепер на кону вся Україна, і як свідчать численні джерела, вже йдеться про її остаточний розподіл між основними світовими гравцями. Але не факт, що кремлівський банкір, який звик встановлювати правила гри навіть після роздачі карт, готовий на цьому зупинитися, адже йому потрібен весь банк. І на користь настання цієї жаданої миті для охопленого імперськими амбіціями кремля працює й білоруський фактор, актуалізований післявиборчими масовими протестами в сусідній Білорусі, які можуть наблизити остаточне поглинання її путінською Росією.

«І що ми маємо робити?» – цілком закономірно запитає пересічний українець. І у відповідь має прозвучати така ж цілком закономірна відповідь: «Спочатку треба негайно усунути від влади доморощених торгашів, які продовжують торгувати українською незалежністю».
 
Володимир Стецюк
 
Малюнок з відкритих джерел

Теги: Україна Незалежність торгаші Росія Євросоюз Америка геополітика гра банкшаблоны для dle 11.2
Додати коментар