Про живий театр абсурду і «відосіки»

Щодо театральності антитерористичної операції з нейтралізації луцького терориста на площі Театральній вже висловилося безліч народу. А я би хотів спитати про таке: а чи не здається вам, панове, що в особі незмінного-незамінного нині діючого міністра внутрішніх справ ми взагалі отримали незрівнянного режисера-постановника в жанрі живого театру абсурду?


Фотоколаж svitppt.com.ua

Пригадаймо, як його контора ліквідувала народного героя Сашка Білого, що почав на прокурорских наїжджати… Як разом з бандитами та есбеушниками міліція влаштувала засідку мукачівським активістам Правого Сектору, котрі спробували навести лад на митниці… (Після знешкодження «зухвалих правосєків» на закарпатській митниці встановили такий контроль за контрабандними потоками, що навіть нинішні «найчесніші» ставленики «слуг народу» нічого не можуть з тим «контролем» вдіяти).

31 серпня минає 5 років, як вибухнули гранати під Верховною Радою, що забрали життя кількох нацгвардійців. У скоєнні теракту Арсен Аваков відразу ж звинуватив свободівців та інших захисників Конституції з націоналістичного табору, що протестували в той день проти надання особливого статусу окремим районам окупованого Донбасу і закріплення цього положення в Конституції України… (Вже майже 5 років безпідставно звинувачені у скоєнні теракту патріоти-добровольці Ігор Гуменюк і Сергій Крайняк без вироку суду все-ще сидять за ґратами).

Варто також пригадати масштабні показові операції з застосуванням гелікоптерів і спецтехніки з затримання міністрів і високопосадовців, які так і не завершились судовими вироками…

Можемо ще згадати надто дивного терориста на київському мосту… Не менш дивну коронавірусну ситуацію у Нових Санжарах…

А що вже казати про шите білими нитками показове звинувачення добровольців і волонтерів у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Та й загалом так звана реформа міліції-поліції виглядає таким грандіозним і супердорогим постановочним фейком, що в Книзі рекордів Гіннеса і місця не вистачить для його увічнення…

А ми все говоримо про якісь там «відосіки»… У порівнянні з вищезгаданими грандіозними постановками на сцені розбурханої української дійсності ці кварталівські «фішечки» взагалі видаються дитячими забавками.

І куди тільки дивиться журі престижних міжнародних премій у галузі мистецтва, адже на наших очах народжується новий жанр живого театру абсурду.


Володимир СТЕЦЮК


Теги: теракт театральна міліція-поліція режисер-постановник жанр театр абсурд відосіки
шаблоны для dle 11.2
Додати коментар