Лохотрон крутиться – електорат аплодує

Напевно, українці дуже довірлива нація, що їх так безбожно лохотронять одними й тими ж дешевими «заманухами». Особливо нахабно це вдається з показовими затриманнями, кримінальними провадженнями, слідчими діями і судовими процесами, розрахованими не стільки на встановлення істини, як на суто бутафорський театральний ефект. І прикро, що суперлохотронський серіал «Слуга народу», який схилив 73% виборців до абсолютно неадекватного помилкового вибору, так нічому й не навчив обдуреного українського обивателя, якому продовжують крутити з задзеркалля нескінченні серіали-відосики, серіали-зашкварики і серіали показово-вибіркового кривосуддя.  
 
Біля Печерського суду під час обрання Петру Порошенку запобіжного заходу 
Фото: dumskaya.net/

Наразі, не шкодуючи попкорну, вся країна дивиться серіал ДБР-ГПУ-Печерський райсуд з фабулою перманентного судового переслідування екс президента Петра Порошенка. І тут, як під час футбольного матчу «Динамо» – «Шахтар», країна розділилася навпіл – на обвинувачів і захисників екс очільника країни. Але не стільки Порошенка суспільству треба в даному разі захищати чи навпаки звинувачувати, а вимагати в першу чергу дотримання принципів правосуддя від тих, хто системно використовує в країні замість нього кривосуддя. І все це заради збереження в Україні підконтрольної кремлю злочинної кримінально-олігархічної системи!

На жаль, в оцінці цих подій і процесів і в українському політикумі, і в громадському середовищі, і в інформаційному просторі доводиться постійно стикатися з підміною понять і зміщенням акцентів. І завдяки цим шахрайським маніпуляціям олігархату вдається знов і знов залишати своїх злочинців у владі і саму злочинну систему влади недоторканими.

Однак у випадку з Петром Порошенком цілком очевидним є й те, що цього разу кремль і його можновладні поплічники в Україні таки хочуть влаштувати таке собі показове покарання екс-очільнику країни, який нагнувся не так низько, як того вимагали від нього кремлівські недоімперці та ще й насмілився чинити їм спротив. А яку реакцію ми бачимо в суспільстві на це неподобство, коли в у воюючій країні карають не тих, хто фактично виступає на боці ворога, а тих, хто її намагається захистити? Бачимо срач у політичному та громадському середовищах, срач на політичних ток-шоу олігофренічного теленебачення і послідовну руйнацію української державності. Таку країну російському агресору вже можна брати голими руками і вона пручатися не буде. Принаймні саме до такого стану антиукраїнський олігархат її послідовно й намагається довести. І що вражає найбільше – цим лохотронщикам обдурений електорат усе ще продовжує при цьому натхненно аплодувати.

Володимир Стецюк

 Теги: Порошенко суд нація лохотрон кривосуддя задзеркалля електорат аплодуватишаблоны для dle 11.2
Додати коментар