Подарунки «побєдобєсному» кремлю до параду перемоги

Як стало відомо, в Офісі Генерального прокурора України подали клопотання до суду про взяття експрезидента Петра Порошенка під варту. Шевченківський райсуд міста Києва обирає також запобіжний захід активісту «Правого сектору» Сергію Стерненку. Перебувають під вартою і домашнім арештом добровольці і волонтери, безпідставно звинувачувані у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

Отже, численні справи Порошенка, справа Стерненка, справа Шеремета… Чому саме зараз вони з таким поспіхом максимально активуються, набуваючи неабиякого резонансу в українському суспільстві?

А все дуже просто. 24 червня в Москві відбудеться сакральний для «побєдобєсного» кремля парад перемоги, на який має зібратися, так би мовити, Путінська коаліція. Судячи з усього, до цієї коаліції дуже хоче приєднатися й українська владна делегація, але не з порожніми руками, а з відповідним святковим подарунком. Однак з пуском води в Крим поки-що не вийшло. З вирішенням питання виборів на Донбасі теж. А ось обіцянку посадити за ґрати (бодай у якості запобіжного заходу) п’ятого президента України, при якому було зупинено російську агресію на Донбасі, виконати все-ще цілком реально.

Антиукраїнські реваншисти на репетиції параду перемоги
 Фото: DAY.KYIV.UA

Якщо ж для більш повного представництва в групі почесних в’язнів кинути за ґрати ще й активіста «Правого сектору», а добровольці й волонтери, заарештовані у справі Шеремета, вже й так під арештом, то вийде зовсім непоганий набір, так би мовити, репресованих символів української революції. Як би там не було, а організатору параду в Москві такий символічний подарунок від антиукраїнських реваншистів, безумовно, був би до вподоби.

Та чи погодиться з таким прогином перед агресором українське суспільство, а особливо його найбільш активна частина – українські патріоти, добровольці, волонтери та учасники Руху опору капітуляції? А що як у Києві надумають вийти на альтернативний парад перемоги та ще й з альтернативними «подарунками» кремлю?

Володимир СТЕЦЮК

Теги: Парад Перемога Москва Київ подарунки символи суспільствошаблоны для dle 11.2
Додати коментар