Під час війни Росії проти України це можна було б вважати фейком

Друзі! З’явилася інформація про скорочення Збройних Сил України на 40 тисяч осіб! Під час війни Росії проти України це можна було б вважати фейком, та два поважних генерали коментують ці події, а я, як засновник Збройних Сил України, не можу не зважати на думку цих авторитетних військових!


Полковник Віталій Лазоркін

Генерал-лейтенант Забродський:

«...вже заплановане скорочення чисельності Сухопутних військ більш ніж на десять тисяч чоловік, Повітряних Сил, Морської піхоти та ДШВ – по декілька тисяч осіб. Загалом близько 40 тисяч посад.

Зокрема мова йде про скорочення декількох ескадрилій тактичної авіації, розвідувальних, артилерійських і танкових підрозділів в ДШВ і Морській піхоті.

Екс-командувач десантно-штурмових військ наголосив, що існуючі структури бойових частин і підрозділів були запроваджені у відповідь на виклики часу, які постали перед ЗСУ протягом останніх 6 років. І є вкрай небезпечним і безвідповідальним ставлення до існуючих структур як до перевантажених або ангажованих...».


Генерал-лейтенант Радковець:

«Я, Радковець Юрій Іванович, як генерал-лейтенант ЗС України, як учасник бойових дій двох збройних конфліктів (Балкани /Косово/ і Україна /АТО-ООС/), як колишній заступник начальника ГУР МО України, нарешті як аналітик з питань міжнародної і національної безпеки з більш ніж 45-річним стажем роботи в ГУР МО і СЗР України маю відверто заявити: подібні дії нічим розумним пояснити не можна!
Не вдаючись в деталі, аргументуватиму коротко і наступним: ці новостворені підрозділи були сформовані відповідно до невідкладних вимог часу, пройшли реальні випробування вогнем і кров'ю, показали свою практичну боєспроможність і нагальну (точніше - невідкладну!) потребу в умовах сучасних бойових дій з російською навалоччю.

На сьогодні, в умовах важкопрогнозованості подальшого розвитку оперативної обстановки на Донбасі та в Криму, збереження високого рівня вірогідності відновлення як широкомасштабних бойових дій по всій лінії зіткнення-фронту (в т.ч. під прикриттям у серпні-вересні ц.р. СКШН «Кавказ-2020»), так і підступних та провокаційних бойових дій на нових оперативно-тактичних напрямках - на Каховку та на Одесу-Миколаїв-Херсон (в т.ч. з Криму та ПМР), на Дніпро-Запоріжжя, на Харків, на Чернігів (в т.ч. «полякати та приструнити бацька Лукашенка»!) ліквідовувати ці перевірені часом бойові підрозділи у найбільш боєготових видах і родах військ – є вкрай поспішним, малообдуманим та безвідповідальним, бо не на часі! Я так вважаю! І, дай Боже, щоб мої прогнози не справдилися!».
https://www.ukrmilitary.com/2020/06/skorochennya.html…
 
Віталій ЛАЗОРКІН, полковник, заступник Голови Всеукраїнської громадської організації 
СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ, один з засновників Спілки і Збройних Сил України


Теги: ЗСУ скорочення Лазоркін Забродський Радковець прогнози боєготовність

Джерело: Сторінка в ФБ Vitaliy Lazorkin
шаблоны для dle 11.2
EugenePhore
кабель ввгнг а frls 3х 1.5 ----- Золотые слова, дружище ----- https://zaimy-online.site/ ----- быстрые займы на карту ----- сайт Фонбет ----- Сыграй и выйграй ----- турецкие сериалы в хорошем hd 720 качестве

  • Подобається
  • 0
Додати коментар