Вони кують своє щастя «сьогодні», а нас обіцяють ощасливити в неозорому «завтра»

На міжнародному форумі «Ялтинська європейська стратегія» (YES 2019), який 13-14 вересня проходив у Києві за сприяння благодійного фонду олігарха Віктора Пінчука, говорили про щастя.

З міжнародним представництвом говорили на форумі про щастя ті, що вважають себе щасливими в Україні сьогодні.

 Президент України Володимир Зеленський розпитує про щастя 
учасників форуму YES 2019. Фото з nv.ua/

Ні для кого не є секретом, що ці досить не бідні люди, яких прийнято називати олігархами, бо володіють в Україні майже всім – фабриками, заводами, фінансовими установами, телеканалами, а відповідно й владою, а тому здатні ощасливити якщо не всіх українців, то принаймні чималу їх частку, поки-що намагаються почувати себе щасливими значною мірою за рахунок мільйонів інших українців, які живуть сьогодні за межею бідності. Однак ці скоробагатьки, що на хвилі пошуку ефективного власника заволоділи усім рухомим і нерухомим роздержавленим майном, ставши надзвичайно ефективними лише для себе, але не для пересічних українців і всієї країни, а тому й зробили переважну більшість довірливих співгромадян жебраками, тепер, як і їхні комуністичні попередники, обіцяють нам щастя в майбутньому.

Вони продовжують кувати своє щастя навіть в умовах війни – на крові, сльозах і горі українців… І говорять при цьому про мир, жодним чином не соромлячись своєї нещирості. Принаймні на пінчуківському олігархічному форумі вони говорили про своє щастя і нещастя мільйонів пересічних співгромадян без будь-яких докорів сумління і з неабияким оптимізмом. Той же олігарх Пінчук стверджував, що українці є найоптимістичнішою нацією в світі, яка хоч і нещасна в сьогоденні, але вірить у своє щасливе майбутнє. Щоправда цей цинічний персонаж не сказав, що він і такі, як він, це щасливе майбутнє в українців просто вкрали. Тому якщо воно для нас і можливе, то лише без оцих злодіїв, що знову нам пропонують змиритися зі своїм нещастям сьогодні й надалі вірити в комунізм, який вони нам все-ще обіцяють побудувати завтра. Але, як показала історична практика, «сьогодні» є категорією вічною, а комуністичне «завтра» ніколи не настає, бо існує лише в обіцянках шахраїв і політичних пройдисвітів.

Володимир Стецюк

Теги: ФорумYES Пінчук олігархи щастя сьогодні завтра комунізм оптимізм

Послухати про щастя заможних і можновладних можна тут: Володимир Зеленський на форумі YES. ПРЯМИЙ ЕФІР / НАШ 13.09.19 https://www.youtube.com/watch?v=4gHjh2zrsZMшаблоны для dle 11.2
Додати коментар