Що ж насправді означає розпопсована нині назва Новоросія?

З архіву української революції

Історична назва фактично анексованих у ХVІІІ сторіччі Російською імперією земель, за яку так ухопилися нинішні російські керманичі та підбурювані ними сепаратистсько-терористичні угруповання Донбасу, внаслідок містичного збігу на диво досить співзвучна іншому слову, що означає певну категорію людей, до яких можна сміливо віднести й нинішню московсько-кримсько-донецько-луганську камарилью. Це слово французького походження НУВОРИШ (фр. ’nouveauriche’, букв. – новий багач).

Ось як пояснюється значення цього слова в «Толковом словаре русского языка» С.И.Ожегова, Н.Ю. Шевцовой: НУВОРИШ – а, м. (книжн. презр.). Богач, наживший свое состояние на социальных переменах или бедствиях, на разорении других».

Вам це нікого не нагадує? Так що Новоросія, а точніше – Нуворишія, це якраз і є та територія, на якій прагнуть збудувати омріяну новітню державу «жуліков і воров» сучасні московсько-кримсько-донецько-луганські нувориші.

Сєргєй Аксьонов, Владімір Константінов, Владімір Путін, Алєксєй Чалий під час підписання 

договору «О принятии в Российскую Федерацию Республики Крым и образовании в составе 

Российской Федерации новых субъектов» (Фото РИА Новости).

Наступну таку угоду про приєднання до Росії московський керманич очевидно мріє підписати з бандюками Донбасу, однак цього вже йому не дозволить зробити українська визвольна армія.


8 вересня 2014 р.

Володимир Стецюк

Теги: Новоросія Нуворишія територія наживатися лихо розорення 

шаблоны для dle 11.2
Додати коментар