Війська вводити не треба – реванш може відбутися виключно «правовим» шляхом

Поки ми намагалися будувати правову державу, агенти Путіна влаштували нам в Україні антиправовий демарш, фактично узявши під свій контроль судову систему, частково правоохоронні органи й зачистивши під себе адвокатське середовище.


І що характерно, так звана пост майданна влада і спецслужби упродовж кількох років спокійно спостерігали за тим, як спочатку донецькі менти масово переходили на бік незаконних бандформувань, а потім донецькі суди штампували неправосудні вироки українським добровольцям, які захищали цілісність України.

І от, коли тепер в країну повернувся «головний юрист» режиму Януковича Андрій Портнов, справа дійшла й до вершини судової піраміди. Досить сумнівні антиукраїнські рішення став ухвалювати навіть Верховний суд України, дозволивши нещодавно балотуватися кандидатами в депутати Верховної Ради екс-главі адміністрації біглого президента Віктора Януковича Андрію Клюєву, який віддавав наказ про кривавий розгін студентського Євромайдану, та одіозному російському пропагандисту Анатолію Шарію.
Відтак для суспільства нарешті вже стає, здається, очевидним, звідки ростуть ноги російського реваншу. А реванш, як не дивно, судячи з усього, намагаються здійснити саме через судову систему і правоохоронні органи. Принаймні на користь такого припущення говорить чимало загальновідомих фактів, які викликали неабияке обурення в суспільстві, й у чому продовжують все більше переконувати події в ході парламентської виборчої кампанії.

Як зазначив нещодавно відомий політолог Сергій Таран, своєрідним тестом для правоохоронних органів саме й має стати повернення в Україну зареєстрованих кандидатами в народні депутати Анатолія Шарія та Андрія Клюєва, адже вони, як відомо, все ще знаходяться в розшуку, і при перетині українського кордону мають бути затримані правоохоронцями. Якщо цього не станеться, висновки будуть цілком очевидними.

І дійсно, якщо такі підозри підтвердяться й подібні випадки абсолютної безкарності представників злочинного режиму Віктора Януковича і проросійських бандформувань так званих ДНР-ЛНР стануть взагалі масовими, це й буде чіткою ознакою так званого «правового» реваншу. Тоді дійсно російські війська вводити в Україну не буде потреби – достатньо того, що вони й надалі стоятимуть на українському кордоні.

Тож міжнародна спільнота може бути спокійною – прямого російського вторгнення в Україну, судячи з усього, не буде, а проросійський реванш здійснюватиметься виключно «правовим» шляхом – через суди і правоохоронні органи, які, очевидно, й мають забезпечити відповідні умови для цілком «легітимного» обрання в український парламент проросійських політичних сил і здійснення в подальшому демонтажу підвалин української України, які все ж таки встигли закласти після Майдану на державному рівні. Звісно, якщо цьому реваншу не завадить черговий Майдан.

P.S. А Майдан таки здатен завадити. Акція киян «Терпіти більше не можна», поспіхом зібрана 2 липня на Майдані Незалежності на знак протесту проти реєстрації кандидатами в народні депутати екс-голови адміністрації Януковича Андрія Клюєва та російського пропагандиста Анатолія Шарія, таки справила враження на владу. В усякому разі наступного дня вже було повідомлено, що ЦВК скасувала реєстрацію кандидатом Андрія Клюєва, а СБУ почала перевірку щодо нього, Шарія і Кузьміна. Якщо згадати нещодавню відміну резонансного кадрового рішення в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка щодо іншого одіозного представника злочинного режиму Януковича – заступника голови його адміністрації Андрія Портнова, здійснену під тиском стихійного студентського протесту, то можна лише засвідчити факт наявності пороху у майданівських порохівницях.

Володимир Стецюк

Теги: Україна Майдан влада суди реванш «правовий» шляхшаблоны для dle 11.2
Lionelkes
лайт хаус москва В новом офисе вам понадобятся новые двери --- двери в квартиру Недвижимость в Москве нынче нарасхват --- capital house бизнес центр Вот где можно найти отличный офис для твоего бинеса --- жк-афродита-мытищи.рф Купили дверь и арендовали офис? Теперь купите квартиру! бизнес центр nordstar tower Двигаться только вперед --- Офисы в аренду w plaza бизнес центр Москва Кликать сюда --- белая площадь деловой центр Запуск бизнеса начинается с крутого офиса --- купить офис в Москве Главное тут на сайте есть все --- святогор бизнес центр

  • Подобається
  • 0
Додати коментар