19 так 19?

Пам’ятаєте: «Стадіон так стадіон»?  

Відповідаючи на виклик кандидата Зе, діючий президент По таки погоджується на умову свого візаві провести передвиборчі дебати на стадіоні. І хоча По пропонує провести їх 14.04, за наполяганням Зе вони проходять 19.04. І По з тріском програє вибори.

Тепер, судячи з усього, може з’явитися черговий політичний мем: 19 так 19!

Принаймні тепер вже новообраний президент Зе, погрожуючи парламенту розпуском, вимагає від нього негайного ухвалення рішення про проведення інавгурації саме 19.05. І таке рішення може бути ухвалене саме 14.05. (Якась магія чисел та й годі!) І тоді слідом за По вже з тріском програє й Па – тобто парламент, адже йому в такому разі таки доведеться йти на дострокові вибори. А це для багатьох нардепів може стати актом добровільного заклання.

Картинка з facebook.com/1919official/

Чи схожі народні обранці на самогубців, покаже їхнє сьогоднішнє голосування щодо дати проведення інавгурації новообраного президента.

Але перш ніж це станеться, було б не зайвим з’ясувати, з якого дива команда Зе і ті, що за нею стоять, так фанатично хапаються за обране ними число 19 і чи, бува, тут не задіяна якась магія чисел?

Якщо звернути увагу на деякі ключові події виборчого і післявиборчого процесу, що припадають саме на існуючі чи можливі дати з числом 19, то побачимо досить чітку закономірність розташування і взаємодії зазначених цифр.

1. Дебати відбулися 19.04.19.

Як стверджують обізнані люди, час проведення дебатів обрано не випадково, адже саме на вечір 19 квітня припадає початок великого єврейського свята Песах (за юдейським календарем триває з 20 по 27 квітня).

2. Новообраний президент наполягає на проведенні інавгурації 19.05.19.

Ті ж обізнані люди вважають, що саме цей день обрано для можливої інавгурації також не випадково, адже в українському календарі він позначений як День пам’яті жертв політичних репресій. (19 травня 1938 року була найкривавіша ніч у Києві – у в’язницях НКВД було розстріляно 563 людини. Розстріли проводили на подвір’ях в’язниць, у підвалах НКВД або безпосередньо в місцях поховання).

3. Якою може бути наступна дата з числом 19?  

Якщо взяти за точку відліку день можливої інавгурації (19 травня), то перед 19 серпня сплине рівно 91 день офіційного правління новообраного президента. (91 – зеркальне відображення числа 19). Тобто помістивши між датами 19 травня і 19 серпня число 91, отримаємо таку магічну конфігурацію чисел: 19 – 91 – 19. У цьому ряду цифр перші чотири (1991) – означатимуть рік набуття Україною державної незалежності, а інші чотири – перші дві й останні дві (1919) – рік проголошення універсалу про об'єднання УНР і ЗУНР у соборну Україну. (До речі, якщо рахувати від 19 квітня, коли відбулися дебати, до дати можливої інавгурації 19 травня, матимемо число 29, а від 21 квітня, коли відбувся другий тур переможного для Зе голосування, то перед 19 серпня матимемо число 119, яке символізує, очевидно, 100-річчя Соборності України).

Отже, зеркальна цифрова конфігурація 19-91-19 може означати не що інше, як символіку подвійного складення або закриття книги буття (скажімо, книги під назвою «Державність України»). Якщо взяти до уваги найближчу до 19.08 дату 24 серпня, яка є для України сакральною як дата набуття державної незалежності, то згідно з цією кабалістикою 19 серпня має відбутися щось таке, що може стати для України як держави справді фатальним. Приміром, фатальні наслідки можуть мати дострокові парламентські вибори, якщо новообраний президент Зе таки вирішить розпустити парламент. І що характерно, все це робиться й робитиметься руками самих українців або за їхньої шаленої підтримки.

І наостанок: значення числа 19 в Кабалі – посвячення, пророк, усвідомлена місія.

P.S. На переконання автора, який не є великим знавцем нумерології, усі наведені цифрові збіги можуть бути випадковими, оскільки сказане вище є лише конспірологічною версією, викладеною на основі того, що лежить на поверхні – сучасних реалій і звичайного українського календаря. І все ж він переконаний, що його припущення щодо можливого розвитку подій в Україні таки може справдитись, якщо услід за Петром Порошенком, який завершує свою президентську каденцію, під завісу нинішнього парламентського скликання українському парламенту також доведеться сказати: «19 так 19».

Володимир Стецюк

Теги: Україна вибори дебати інавгурація число19 дата відображенняшаблоны для dle 11.2
Додати коментар