Ми є свідками диявольського сценарію, коли винні невинних судять

Дуже боляче спостерігати за судилищем у Лефортово, де судять українських моряків нібито за незаконний перетин російського фейкового кордону в районі Керченської протоки. Наче спостерігаєш за розвитком якогось диявольського сценарію, коли винні судять невинних, а самі залишаються безкарними.
 
Судилище над українськими моряками. Фото hromadske

На жаль, жодного показового судового процесу у справі незаконного перетину дійсно українського кордону, який фактично щодня порушують російські «іхтамнєти», сотнями, тисячами й десятками тисяч прибуваючи зі зброєю в руках воювати проти українців і української державності, упродовж п’яти років війни ми поки-що так і не бачили.
 
Бурятський підрозділ «іхтамнєтов» на Донбасі, 2015 р. Фото joinfo.ua 

Згідно з даними Bellingcat, лише в період з листопада 2014 р. по лютий 2016 р. військовослужбовцям ЗС РФ всього було вручено понад 10 тисяч бойових медалей, на основі чого експерти припускають, що враховуючи той факт, що нагороди отримували далеко не всі військові, кількість безпосередніх учасників бойових дій на Донбасі з російського боку в цей період може дорівнювати саме такій цифрі.
 
  «Іхтамнєти» на Донбасі, лютий 2018 р. Фото crime-ua.com

За інформацією української розвідки, яку оприлюднив начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко, станом на 2017 р. російське військове угруповання нараховувало більше 30 тис. військовослужбовців, включаючи контингент, який розгорнутий в анексованому Криму.

Станом на грудень 2018 року російські регулярні військові формування на тимчасово окупованих територіях Донбасу, за інформацією командувача Об’єднаними силами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, нараховували 32 тисячі человік, з яких 11 тисяч були російськими військовослужбовцями.
 
«Іхтамнєти» з ПВК Вагнера на Донбасі, листопад 2018 р.
Фото «Радіо Свобода»

Окрім живої сили в ході ротацій через контрольовану російськими окупантами ділянку українського кордону з території РФ постійно перекидається військове озброєння та боєприпаси, у тім числі й важке озброєння, включаючи важку артилерію, зокрема реактивні системи залпового вогню (РСЗО), танки та іншу бронетехніку.

Російське озброєння на Донбасі – переміщення важкого озброєння і техніки 
в районі Моспиного окупованої території Донецької області, жовтень 2017 р. 
Фото ato.today
 
Реактивні системи залпового вогню «Град», серпень 2018 р. 
Фото prm.ua

Однак у столиці країни-агресора судять поки-що захисників України – 24-х українських моряків, захоплених у полон росіянами в українських територіальних водах, які окупанти тепер вважають своїми. А озброєна до зубів орда російських військових злочинців щодня продовжує чинити злочини на українській території – в анексованому Криму та в окупованому Донбасі, тероризуючи місцеве населення й обстрілюючи з усіх видів озброєння українських військових на лінії зіткнення. І поки не зупинять божевільного режисера цього диявольського сценарію, жахливий конвеєр війни крутитиметься й надалі, перемелюючи людські життя і калічачи людські долі.

«Голосуйте – ми прикриємо». Фото unian.ua

Однак шоуменам українського політикуму поки-що не до цього. Пообіцявши стати перед режисером війни на коліна й випросити у нього жаданий мир, вони безтурботно граються в президентські вибори, збиваючи з пантелику українських виборців своїми блюзнірськими витівками навколо здачі аналізів сечі й проведення псевдо дебатів. І на фоні виборчих баталій в телеефірі час від часу чути з фронту голос мужніх українських вояків: «Голосуйте – ми прикриємо».  
 
Володимир Стецюк
 
Теги: Україна Росія війна полонені моряки суд Донбас режисер виборишаблоны для dle 11.2
Додати коментар