ЕФЕКТ УПОВІЛЬНЕНОЇ АНТИПРОТЕСТНОЇ ШИЗОФРЕНІЇ

З архіву української революції

Кривий Ріг, 24.02.2014 - 24.02.2015 - що змінилося в Кривбасі за рік після майдану?

24 лютого 2014 року активісти Криворізького Євромайдану вручили секретарю Криворізької міськради Сергію Маляренку вимоги про відставку міської влади, яка була опорою злочинного режиму Віктора Януковича. Однак після повалення цього режиму в Києві, протягом року Кривбас залишався і все ще залишається його непідступною цитаделлю. Незважаючи на неодноразові спроби Криворізького Євромайдану відсторонити від влади місцеву п’яту колону, представники Партії регіонів і КПУ продовжують утримувати контроль над одним з найважливіших індустріальних центрів України.

Лідерка Криворізького Майдану Ірина Туровська вручає вимоги про відставку міської влади 
секретарю Криворізької міськради Сергію Маляренку (24 лютого 2014 року);

Більш того, завдяки підтримці місцевого електорату на нещодавніх парламентських виборах в Кривбасі фактично відбувся реванш проросійських сил і на рівні парламентському, адже до Верховної Ради знову потрапили у складі так званого Опозиційного блоку та пройшли по мажоритарних округах відомі одіозні персонажі, які очолювали донедавна обласну та міську організації Партії регіонів, керували Дніпропетровською областю, обіймали посади віце-прем’єра в уряді Миколи Азарова та приймали диктаторські закони в парламенті минулого скликання. І це є великою ганьбою для робітничого Кривбасу і найперше для Криворізького Євромайдану.

Перший пункт вимог Криворізького Майдану стосується дострокового 
складання повноважень Криворізького міського голови Вілкулом Ю.Г. 
та дострокового припинення діяльності депутатів Криворізької міськради

Так само ганебним є й те, що не знайшла належної підтримки у місцевого населення й нещодавня акція протесту, яка впродовж майже трьох місяців тривала під стінами Криворізької міськради з вимогою відставки криворізького міського голови Юрія Вілкула та його заступників. Хоча, як стверджують деякі місцеві активісти протестного руху, достатньо було вийти до міськради хоча б 10 – 15 тисячам криворіжців з вимогою відставки міської влади, і це питання можна було б вирішити протягом кількох годин.

Вимоги акції протесту "Вілкул геть!" (лютий 2015 року)

На думку багатьох лідерів місцевого протестного руху, в умовах російсько-української війни перебування при владі в одному з ключових промислових регіонів України проросійськи налаштованих політичних сил, що були основою режиму Януковича, являє собою велику небезпеку для країни, яка з усіх сил намагається зберегти свою територіальну цілісність під ударами підтримуваних Росією сепаратистських терористичних бандформувань Донбасу. Разом з тим є очевидним і те, що залишаючи владу в руках п’ятої колони до наступних місцевих виборів, означає продовжити її принаймні ще на один термін, адже за роки свого правління робити вибори під себе вона навчилася віртуозно. Саме тому вілкулівський оплот диктаторського режиму донецького пахана в Кривбасі використав усі наявні ресурси задля збереження влади в регіоні.

Розгорнувши шалену кампанію з дискредитації акції протесту "Вілкул геть!" та її лідерів, міська влада таки домоглася того, що по відношенню до неї місто й безпосередньо сам протестний рух охопило якесь божевілля з явними ознаками уповільненої шизофренії. Навіть серед активу Криворізького Майдану, який весь час домагався відставки місцевої влади колишніх регіоналів і комуністів, одна частина підтримувала акцію, інша ставилася до неї досить стримано, а ще інша взагалі виступала проти, висловлюючи недовіру її лідерам. Коли проти Майдану «антимайдан» організовувала антиукраїнська влада, це ще якось можна було зрозуміти, але як зрозуміти те, що маючи одну мету, в рамках одного Криворізького Майдану тепер фактично існують одночасно і Майдан, і «антимайдан»?

Джерело:
http://www.kr2012.com/community/blogs/index.php…

Теги: Майдан Кривбас Протест Влада Відставка


Перше захоплення Криворізької міськради протестувальниками

Кривий Ріг, 24.02.2014 - фотохроніка

          


шаблоны для dle 11.2
Додати коментар