«Офшорний гумор» Зеленського

Нові факти про російські та офшорні бізнеси шоумена, який прагне бути «слугою народу»
 
Відомий комік Володимир Зеленський збирається стати президентом України. Для цього йому потрібно лише вийти з кіпрського офшору і… припинити обманювати народ.

Володимир Зеленський: «Нет. Я не собираюсь никому ничего возвращать»
Фото: facebook.com/zelenskiy95

Володимир Зеленський заявив, що вийде з кіпрського офшору «Грін Фемілі ЛТД». А що йому заважало зробити це раніше? Виявляється, бажання зберегти свої гроші. Контракт з російською фірмою «Грін Філмс», у якій Зеленський є співвласником, підписаний до 2021 р. Якщо б він у президенти не йшов, то, напевне, так би й продовжував співробітничати з Росією. Часом гроші і  патріотизм досить непогано уживаються. Що ж для коміка Зеленського важливіше?

Директором фірми «Грін Філмс» є такий собі Дмітрій Глашкін, який, очевидно, й отримує роялті з серіалу «Свати». І Зеленський цього не заперечує: «Мы эти деньги получаем. Что ж нам надо делать? Закрыть? Подарить русским наши деньги? Нет». Цілком патріотична заява. Росіянам, звісно, нічого дарувати не треба. Цікаво, чи поділяє Дмітрій Глашкін позицію Володимира Зеленського?

Окрім «Грін Філмс» Глашкін є співзасновником «Смарт ТВ Продакшн» і керівником «Вайсберг Пікчерс» і «Квартал Сінема», ліквідованої 10 грудня 2018 року. Напевно, ця компанія не має жодного відношення до Володимира Зеленського і слово «квартал» – абсолютно випадковий збіг. Тим більше, що засновником цієї компанії була фірма «Квартал Леополіс Студіос Лімітед» (Беліз)… А в своїх інтерв’ю Володимир Зеленський говорив лише про кіпрський офшор. Може, про белізський він просто забув? Нишком залишатися власником – це теж далеко не найгірший варіант. Чи не так, пане Зеленський?

«Грін Філмс», за даними сайту «Руспрофайл», працює з 2012 року. Кількість співробітників – 2, що само собою дуже дивно, оскільки прибуток фірми за 2017 р. склав 84 млн руб. Ефективність співробітників Зеленського просто зашкалює. З 2013 р. вони вдвох заробляли 866 млн руб.

При цьому прибуток фірма показувала тільки до 2015 р., у 2016 р. прибуток дорівнював – мінус 42 млн руб., у 2017 р.  – мінус 15 млн руб., що може свідчити про виведення коштів в офшори та ухилення від податків, а це є кримінальним злочином. Вартість фірми в 2015 р. складала 15 млн руб., в 2016 р. – мінус 36 млн руб., в 2017 р. – мінус 15 млн руб. В одному з інтерв’ю Володимир Зеленський говорив, що кошти виводяться в Україну й на них знімаються нові кінопроекти. Комік не боїться, що Дмітрія Глашкіна за це й посадити можуть? Чи директора «Грін Філмс» не шкода?

Разом з Дмітрієм Глашкіним співзасновником «Смарт ТВ Продакшн» є й Сергій Доденко. Людина саме з таким іменем і прізвищем була співпродюсером фільму «Служебный роман. Наше время» (2011 р.), в якому Володимир Зеленський зіграв роль Новосельцева. Видно, це теж звичайний збіг.

Сергій Доденко – співзасновник будівельних фірм «Стронг» і «Стройсервис». У першій працює 2 людини, в другій – 1. Ось так і будують на трьох! Володимир Зеленський має якесь відношення  до цих, м’яко кажучи, дивних організацій? Він про них не забув розповісти своїм майбутнім виборцям?

Цікавенько виходить. Кандидат у президенти України може мати стосунок до бізнесу в Росії. І, можливо, не до одного. Патріотично це чи ні? І чому, приміром, податкові і правоохоронні органи не чіпають російські фірми Володимира Зеленського? Вони ж явно порушують закон!

Зазвичай це буває тоді, коли за фірмами стоять владні або силові структури. Володимир Зеленський, можливо, пов’язаний з якоюсь із них?

Про таке навіть і думати не хочеться. Він же, можливо, майбутній президент країни! Всенародний улюбленець – «слуга народу»! Хіба такий може обдурити виборців України? Очевидно, кожному, хто збирається іти на вибори, потрібно дати собі відповідь на це запитання.

Степан Довбенко

Теги: Зеленський слуганароду офшори Кіпр ГрінФеміліЛТД Беліз КварталЛеополісСтудіосЛімітед Росія компанії ГрінФілмс СмартТВПродакшншаблоны для dle 11.2
Додати коментар