Особливості полювання політичного кілера в образі кандидата в президенти

Зазвичай кілер є особою надто втаємниченою. В іншому разі здійснити свою чорну справу йому практично неможливо. На відміну від кілера-мокрушника, роль політичного кілера-чорнушника є суто публічною. Саме на таку непросту роль, судячи з усього, й засватали відомого коміка і шоумена – артиста і художнього керівника «Студії Квартал 95» Володимира Зеленського, який нарешті повідомив про своє рішення іти в президенти. І сталося це під час новорічного ефіру програми «Вечірній квартал» – саме тоді, коли мало пролунати традиційне новорічне відеозвернення діючого президента Петра Порошенка до народу.

Новий тизер «Слуга Народу 2» на YouTube

Отже, «забанивши» гаранта й позбавивши його «законного» ефірного часу перед новорічним боєм курантів, телеканал олігарха Ігоря Коломойського публічно засвідчив про початок передвиборчого полювання його ставленика з цілком очевидним амплуа персонального політичного кілера нинішнього глави держави як майбутнього учасника президентських перегонів. Враховуючи те, що політичний кілер виходить на передвиборче сафарі надзвичайно потужно озброєним, маючи в якості «домашньої заготовки» цілий політичний серіал «Слуга народу», в якому він же виконує головну роль, і мобільну групу підтримки з "95-го кварталу", це політичне шоу може стати хітом усієї президентської кампанії.

Звісно, в плані інформаційного ресурсу у президента-олігарха Петра Порошенка є з чим протистояти серйозно ображеному на нього олігарху Ігорю Коломойському. Але якщо останній отримає підтримку телеканалів інших олігархів, український електорат ризикує опинитися в епіцентрі справжньої битви гігантів. І не факт, що здоровому глузду, а відтак і українській державності, у ній таки вдасться вистояти. Адже інформаційна війна, яка є потужною складовою війни гібридної, розв’язаної імперською Росією проти України, може стати для неї більш руйнівною, ніж задіяне у цьому протистоянні надсучасне військове озброєння.

Чи усвідомлюють це основні політичні гравці, готові зійтися у нещадній битві за президентське крісло, яке цілком імовірно може опинитися на руїнах української державності? Судячи з усього, такого усвідомлення, на жаль, немає, а тому політична війна в умовах неоголошеної, але справжньої війни проти України може стати дуже небезпечною реальністю.

Однак захоплююче шоу за участю діючого президента і його політичного кілера з імовірним офіційним статусом кандидата в президенти України розпочалося. Тож комедійному актору Володимиру Зеленському, якому випадає унікальна можливість поєднати кіношний образ і реальний статус президента, нічого іншого не залишається, як зробити це. І якщо йому вдасться втілити задумане, його досвід стане своєрідним українським ноу-хау в галузі політтехнологій.

Головне – не промахнутися, адже бажаючих поцілити або допомогти поцілити в діючого президента буде чимало. І тоді «отвєтка» жодних шансів йому не залишить, бо у реальному житті перезняти невдалий дубль вже буде неможливо. Як і невдалим жартом «розсмішити коміка» – особливо коли йому випала «почесна» місія персонального політичного кілера діючого президента.

Однак зважаючи на те, скільки стволів і лайнометів уже відкрили вогонь на старті виборчої кампанії по майбутньому кандидату в президенти в кіношному образі президента, йому напевно буде не до кілерства. І тут виникає цілком закономірне запитання: Вова, ну куди понесло тебе, земляче?! Був собі знаменитим коміком, плював на всю Україну і на всіх, на кого вкаже його олігархічна величність… А тепер вказали плювати й на тебе. Напевно для повноти уявлень про світ і про себе тобі таки тре було на власній шкурі зрештою відчути, як це почуватися в лайні. І це тільки початок виборчої кампанії! А що ж буде далі…

Володимир Стецюк

Теги: Україна вибори шоумен Зеленський кандидат кілер президент кампаніяшаблоны для dle 11.2
Додати коментар