Події, які розбудили Україну і світ

З архіву Української революції

Важливі висновки, підтверджені часом. З виступу криворізького журналіста і літератора Володимира Стецюка на антивоєнному мітингу «Сепаратизм в Україні не пройде!», який відбувся 02.03.2014 у Кривому Розі у зв’язку з захопленням путінською Росією Українського Криму.

Антивоєнний мітинг «Сепаратизм в Україні не пройде!» або "Антипутін"

«Хочу сказати, що я живий», – заявила потвора в образі колишнього українського диктатора Віктора Януковича на черговій прес-конференції, що відбулася на території російського агресора, за чиїми багнетами й намагається сховатися цей злочинець, який має зрештою постати перед міжнародним трибуналом.

У відповідь на цинічну браваду колишнього українського «гаранта» й за сумісництвом межигірського колекціонера безглуздих коштовностей і неймовірно помпезних резиденцій щодо нелегітимності нинішньої влади в Україні, яку цей покидьок навіть не кліпнувши оком назвав «бандитським режимом», подаю текст свого виступу на антивоєнному мітингу, що відбувся в Кривому Розі ще на початку окупації Криму російською ордою. (З передмови у пості на стор. FB від 11.03.2014)


«Шановні земляки! Дорогі криворіжці!

Сьогодні ми стоїмо перед черговим викликом. Ці виклики нам посилає доля вже впродовж останніх 20 років. І ці виклики ми матимемо до того часу, доки ми не розпрощаємось зі своїм радянським минулим. Сьогоднішній виклик – це якраз виклик цього самого минулого. І цей виклик є безумовною відповіддю на наш Майдан – унікальне явище не лише всеукраїнського масштабу, а й світового. Адже на отому клаптику землі у центрі Києва і в центрі Європи відбулися події, які розбудили не лише Україну, а й увесь світ, певним чином вплинувши й на усталений світовий порядок. І цей вплив саме й стурбував сильних світу цього. І в першу чергу занепокоїлася жорстко авторитарна Росія, яка ще й до цього часу чомусь вважає себе керманичем і контролером народів колишньої Радянської імперії зла. І коли на нашій землі відбувається щось, що не узгоджується з її волею, вона прагне відразу це задушити. І так відбувалося упродовж віків, коли ми прагнули стати вільними, до нас щоразу приходила московська орда. За цей час вже відпрацьована до найменших тонкощів певна технологія, за якою все це робиться.


Гасла криворізького антивоєнного мітингу, скликаного у зв'язку з подіями в Криму

Отже, ми маємо сьогодні усвідомити, що нам, як ніколи, треба бути згуртованими, зорганізованими та витриманими, щоби не піддаватися на провокації, коли нас будуть підбурювати на якісь масові зіткнення. Цього в жодному разі не можна допускати, щоби уникнути розвитку подій, які вже мають місце в Криму, Донецьку, Харкові, Одесі та інших містах Півдня та Сходу України. Саме на такий сценарій розвитку подій і розраховує агресор, який вже ступив на нашу землю, де за його планами всюди мають виникати спровоковані засланими ним агентами масові сутички й безлад. Отже, заявивши на весь світ, що вони нібито миротворці, які прагнуть навести лад у дружній країні, російські керманичі й російське військове командування отримають формальний привід для того, щоби стати на захист російськомовного населення і встановити свій порядок у нашій країні.


Учасники мітингу

Насправді ж найпершим завданням російських агресорів є те, щоби змістити ту владу, яка завдяки перемозі Майдану прийшла сьогодні на зміну бандитському режиму Януковича. І саме наш межигірський «гарант», який відразу ж накивав п’ятами з України, як тільки виникла найменша загроза його зміщення з посади, а відтак і настання давно очікуваного моменту відповідальності за скоєні ним злочини проти людяності і українського громадянського суспільства, зараз говорить про те, що він не проти повернутися в Україну, але у супроводі російських багнетів. Тому скажемо «Ні!» такому «гарантові», який зневажає свій народ і ладен підставити його під російські багнети, щоби спровокувати братовбивчу війну і втопити його в крові тільки заради подальшого царювання над нами. (Натовп скандує: «Ганьба! Ганьба! Ганьба!») Але ми є вільними людьми! Ми як ніколи відчули це на нашому всеукраїнському Майдані! Саме тому українське слово «Майдан» тепер звучить на усіх мовах світу.


Гасла антивоєнного мітингу

Нещодавно на одному з наших телеканалів виступав мандрівний буддійський чернець, який сказав дивовижні речі про наш Майдан і українську націю загалом, про нашу глибинну духовну культуру і висловив свою повагу до тої високої сили духу, яку ми демонструємо у боротьбі за свободу. Тож не зраджуймо цьому одвічному духу боротьби, який гартували тисячоліттями наші попередники, щоби на прекрасній українській землі бути вільними людьми! Отже, скажемо своє рішуче «Ні» російській агресії! «Ні» – сепаратизму в Україні!» (Натовп скандує: «Путін капут! Путін капут!»)


Антипутінські гасла учасників мітингу

Разом з тим ми маємо звернути свою увагу й на нашу внутрішню українську ситуацію й у першу чергу гостро поставити сьогодні питання до всіх членів Партії регіонів, яка була фундаментом злочинного режиму Януковича: або вони добровільно виходять з лав цієї злочинної партії, яка заплямувала себе кров’ю захисників Майдану, або суспільство повинне зрештою поставити вимогу про саморозпуск цієї політичної сили, або прийняття на найвищому законодавчому рівні відповідного закону про заборону її діяльності разом з Комуністичною партією, чого ще з 90-х років минулого сторіччя вимагає свідоме українство. В умовах наступу російського агресора залишати в тилу згуртовані п’ятиколонні проросійські політичні сили ми просто не маємо жодного права, адже це може обернутися великою трагедією для усіх нас.


Україна єдина!

Зокрема активісти саме цих антиукраїнських партій були помічені серед підбурювачів натовпу на протиправні дії, в тім числі й захоплення адміністративних будівель і підняття над ними російського триколору замість державного прапора України. Як ми знаємо, була спроба підняти прапор сусідньої держави й над будівлею Криворізької міськради. Завдяки рішучим діям самооборони Криворізького Майдану ця ганебна акція антиукраїнських деструктивних елементів не вдалася, але якими будуть подальші дії цих провокаторів з метою дестабілізації обстановки у нашому місті й загалом в Україні, навряд чи хтось може передбачити. Тому будемо пильними, єднаймося, бо від наших спільних дій сьогодні багато чого залежить. Слава Україні! (Натовп скандує: «Героям слава!»)


Антивоєнний мітинг «Сепаратизм в Україні не пройде!», Кривий Ріг, 02.03.2014.

P.S. Покидьки захищають покидьків, а нам треба захистити свою країну, свій дім і своїх рідних. Разом переможемо!

Фото: Антивоєнний мітинг у Кривому Розі (02.03.2014)
Фото Володимира Стецюка


Джерело: Сторінка Володимира Стецюка у мережі Facebook. Пост від 11.03.2014 р.
https://www.facebook.com/photo?fbid=649461575121639&set=pcb.649462568454873

Теги: КривийРіг 2014 мітинг антипутін В.Стецюк виступ єдність свободашаблоны для dle 11.2
Додати коментар