Бізнес окупанта має бути видворено з України, ‒ заява націоналістів

Всеукраїнське об'єднання "Свобода", "Національний корпус" та "Правий сектор" оголосили про початок довгострокової акції "Чорний список", що має на меті знищення окупаційного бізнесу в Україні.

Заяву про це під час спільної прес-конференції 25 липня 2017 року зробили народний депутат України свободівець Андрій Іллєнко, нардеп Олег Петренко, депутат Київської міської ради від ВО "Свобода" Володимир Назаренко та представник "Національного корпусу" Олександр Алфьоров. Націоналістичні сили спільно формуватимуть чорний список компаній і ділків, які пов'язані з державою-окупантом, з метою домогтися ліквідації цього ворожого бізнесу на території України.

Фото: http://svoboda.org.ua/news/events/00117067/

"Чотири роки в Україні точиться війна, майже щодня на фронті гинуть наші герої, а ми далі бачимо засилля окупаційного російського бізнесу в Україні. Ми є абсолютно економічно незахищеними перед російською агресією. Україна має захистити свій економічний суверенітет, і якщо влада сама є колаборантом, наживаючись на окупаційному бізнесі, то завдання видворити ворожий бізнес мають на себе взяти небайдужі громадяни", ‒ наголосив Андрій Іллєнко.

За словами свободівця, боротьба за економічну незалежність України включатиме низку заходів, зокрема використання депутатських повноважень, щоби просувати законопроєкти, вже зареєстровані у Верховній Раді, які стосуються повномасштабних економічних санкцій щодо РФ та повного припинення ворожого бізнесу в Україні.

Депутат Київради, ветеран московсько-української війни свободівець Володимир Назаренко нагадав, що Київрада ухвалила рішення, яким чітко означила волю київської громади ‒ більшістю голосів рекомендувала всім фірмам, товариствам, установам незалежно від форми власности утриматися і припинити будь-які господарські відносити з суб'єктами господарювання РФ або суб'єктами, які підконтрольні фізичним особам з РФ.

Володимир Назаренко заявив: "Російський бізнес ставиться до українців як до ресурсної бази, на якій можна добре заробити, профінансувати Росію, їхні військові заводи, дати зарплати російським терористам. Непоодинокими є і випадки злочинної діяльности українських медіа та банків. Нашим обов'язком як патріотів є організувати повну обструкцію російському бізнесу".

Представник партії "Національний корпус" Олег Петренко наголосив, що акції прямої дії щодо "Сбербанку Росії" були ефективними і цей державний банк агресора лишає фінансовий ринок України. Він додав, що блокада окупованих територій та весь попередній досвід боротьби за економічну незалежність показав, що без стимулювання з боку громади, політичних сил та активістів влада нічого не робитиме для усунення внутрішньої загрози з боку держави-окупанта.

"Ми будемо вимагати ухвалення наших законопроєктів у Верховній Раді. Так само будемо інформувати громадян про російський бізнес в Україні, щоб українці бойкотували його. Ми використовуватимемо весь попередній досвід боротьби, в тому числі і фізичне блокування діяльности ключових окупаційних бізнес-структур в Україні. Методів маємо багато і прекрасно розуміємо, що кампанія буде довгою та потребує допомоги всіх українців, яким небайдужа доля держави. Ми закликаємо всіх патріотів долучатися інформаційно, юридично, політично і фізично, щоб очищати нашу країну від окупантів та колаборантів. Російський бізнес в Україні має бути знищено!" ‒ наголосив Андрій Іллєнко.

Прес-служба ВО " Свобода"

Теги: Україна Свобода НК ПС росбізнес чорнийсписок акціїшаблоны для dle 11.2
Додати коментар