Саксаганський суд. Нетверезий хуліган напав на правозахисників.

23 червня 2017 року, Кривий Ріг, суд Саксаганського району

Яке чудове та спокійне життя у "чесних" суддів і прокурорів... Звісно, до того моменту, поки не з'являться в полі їхньої діяльності активісти-правозахисники, яких останнім часом стає все більше й більше. Вони вже, як кістка в горлі, для хапуг і хабарників. Мало того, що вони закони знають і розуміють їх набагато краще самозваних "суддів" нинішніх судів, яких законним чином ніхто ніколи не створював, так вони ще й весь ідіотизм такого гнилого правосуддя знімають на відео і викладають на публіку.

Скажімо, ексцентричний "суддя" В. Прасолов ніяк не може заспокоїтися через те, що йому вічно і не вчасно зривають "договорняки". Тому при першій-ліпшій нагоді він весь час намагається зачепити правозахисників. Причому в полеміку він вступає сам і з великим бажанням. Саме так було за годину до інциденту з нетверезим хуліганом, про який іде мова в даному сюжеті.

Р. Петунін і Е. Комар є представниками А. Руденка у справі "Руденко проти прокуратури і поліції про відшкодування моральної шкоди". Суддя А. Євтушенко почав засідання з великим запізненням і не всі правозахисники на нього потрапили, а тому очікували в коридорі. Там знаходилося шість чоловік. Едуард Комар розмовляв з одним з присутніх про законодавство. Слісаренку Олегу Алимовичу, який знаходився там же, не сподобалося, що Е. Комар дуже багато знає.

Чесна "Рудана" назвала хулігана "адвокатом". Ось тільки в реєстрі адвокатів така людина не значиться. Та й в законодавстві він явно плаває.

На хамство хулігана Руслан Петунін відразу розчохлив відеокамеру і почав фіксувати хуліганські дії О. Слісаренка. Це Олегу Алимовичу не сподобалося ще більше й він накинувся на журналіста. В процесі заспокоєння хулігана Едуард Комар отримав забій руки. Правозахисники затримали хулігана, застосувавши цивільний арешт, і передали його правоохоронцям.

Дуже чесний і непідкупний суддя А. Євтушенко, який себе гордо називає спікером і "головою" неіснуючого суду, вирішив погратися в "папараці". Суддя бігав з мобілкою по коридору, вигукуючи, що він тут найголовніший!

Любитель дивного піару, суддя А. Євтушенко вже був помічений у брехні, оприлюдненій в інтерв'ю тією ж найчеснішою "Руданою", про те, що нібито суддя Хоминич, яка спровокувала стрілянину в Саксаганському суді 17.11.2016 року, не забороняла відео зйомку.

Суддя А. Євтушенко настільки полюбив піар, що вже не соромиться користуватися послугами жовтої преси. В замовних статтях "Домашки" він з гордістю розповідає, що "як чорний плащ прилетів на крилах наміру" і загасив вікно свого кабінету. Але пошук в інтернеті відомостей про пожежу або підпал в Саксаганському суді результатів звичайно ж не дав.

І цього разу "руданівців" викликав саме А. Євтушенко і з гордістю передав їм своє відео з мобілки. Щоправда, готуючи черговий "правдивий" сюжет, найчесніша "Рудана" чомусь забула опитати другу сторону конфлікту (Р. Петунін, Е. Комар, А. Руденко і т.д.), при тому, що шукати їх по місту не було потреби, адже всі вони знаходилися безпосередньо на місці подій.

На відміну від руданівців, журналісти-правозахисники у своєму сюжеті подають точку зору учасників конфлікту з обох сторін.

Отака є журналістика - комунальна і об'єктивна. Хтось іще дивиться "Рудану"? Хтось іще вірить судам?
шаблоны для dle 11.2
HarlanLer
Какие замечательные слова ------ где заказать техпаспорт | https://geopnz.ru/

  • Подобається
  • 0
Додати коментар