Всенародне віче, «Всеукраїнське об’єднання «Майдан» і реальна політична влада

З архіву Української революції

22 грудня 2013 р. Всенародне віче проголосувало за створення «Народного об’єднання «Майдан». На жаль, тільки проголосувало...

Учасники Всенародного віча голосують за створення «Народного
об'єднання «Майдан», Київ, 22 грудня 2013 року

А очільники Майдану підійшли до цього питання формально. Структури «Всеукраїнського об’єднання «Майдан» у регіонах, звісно, згодом виникли, але справжньої роботи з наповнення новоствореного майданівського об’єднання реальним практичним змістом, на жаль, не було. Боротьба за владу і збереження української державності в умовах російської військової агресії, яка розпочалася проти України відразу після розстрілу Небесної Сотні, відсунули це питання на далекі задвірки.

Та коли б загальнонаціональна організація «Майдан» існувала не лише на папері, а й реально на місцях по всій Україні, такого розгулу корупції й безкарності старих і нових політиків усіх штибів, а зрештою й нинішнього феномена антимайдану у вигляді зе-більшовизму, не було б. Але в історії, як відомо, умовного способу не має. Тож «маємо те, що маємо».

Головна ж суть усіх цих процесів полягає в тому, що причетним до подій, названих Революцією гідності, політичним силам ділитися з народом своєю політичною владою і впливом ой як не хотілося. І це проявилося ще на самому початку акції протесту, коли присутні на ній громадські організації намагалися створити громадську раду Майдану, яка мала би контролювати дії політиків. Останні ж зробили все, щоби цього не сталося.
 
Володимир Стецюк

Фото автора

За публікацією від 23 грудня 2013 року на авторській сторінці в ФБ.

Теги: Майдан об’єднання загальнонаціональне громадське антимайдан зе-більшовизм владашаблоны для dle 11.2
Додати коментар