Вже не літо, але й не осінь...

На березі Кресівського водосховища в районі Рибасового та 44 кварталу

   
*Кресівське водосховище

Водоймище розташоване у північно-східній частині Кривого Рогу, в двох адміністративних районах — Покровському та Тернівському. Площа водосховища становить 2,1 км², повний обсяг 10,2 млн м³, середня глибина — 1,8 м. Вода може використовуватися тільки в технічних цілях.

У Кресівське водосховище впадає кілька приток з балками Крута, Сухенька, Глеєвата, Солонувата, Рокувата. На берегах розташовані історичні та житлові райони КРЕС, Божедарівка, Окунівка, Рибасове, 129-й квартал, Суха Балка, Соколовка, 5-й Зарічний мікрорайон, селище Кресівський-2, а також великий парк імені 50-річчя Радянської України з пляжем. Парк вважається одним із найкрасивіших у місті.
Кам'яною греблею проходить автомобільна дорога, що сполучає селище КРЕС з Зарічним мікрорайоном.

Перша черга будівництва греблі Кресівського водосховища була закінчена в 1929 році у зв'язку з будівництвом Криворізької районної електростанції (КРЕС), побудованої в тому ж 1929 році. У повоєнний період, у 1948 році, була завершена друга черга будівництва греблі, після чого площа водосховища збільшилася, затопивши більшу частину долини і гирла балок, кілька населених пунктів, кладовищ і сільськогосподарських площ.

Джерело: https://uk.wikipedia.org/

Фоторепортаж Володимира Стецюка

Теги: Кресівське водосховище берег Рибасове паркшаблоны для dle 11.2
LouieDen

  • Подобається
  • 0
Гость KermitOpets
Посмотрите какой интересный сайт я нашел ----- длинные платья

  • Подобається
  • 0
Додати коментар