Від «кравчучки» до «перекравченої» України?

У дні великих випробувань для України продажна антиукраїнська так звана правляча еліта та її олігархат показали себе в усій красі. Тепер, коли в неї вже не залишилося жодної легітимно-харизматичної морди, із комуняцько-бандитської шухляди дістали перетрахане міллю опудалко першого комуняцького президента України.

Фото: youtube.com/

Найбільшим досягненням Л.М. Кравчука на посаді президента (окрім знищення в 1992 році Чорноморського морського пароплавства, що могло стати основою українського торговельного флоту, забезпечення базування Чорноморського флоту ВМФ Росії в Криму та відмови від ядерної зброї) є ще й широко відомий легендарний транспортний засіб, «шанобливо» названий в народі «кравчучкою», який і досі залишається незамінним помічником пересічних українців у нелегкій справі виживання в непридатних для життя умовах на пост комуністичному українському просторі.


 Карикатура: Комітет Порятунку України

Тепер, очевидно, комуняцький аксакал має освятити перетворення цього простору на суцільну російську військову базу, втамувавши таким чином невгамовний фантомний біль російських чекістсько-бандитських неоімперців. Тож якщо символом колишнього комуністичного партфункціонера, якому довірили очолити Україну як незалежну державу, стала «кравчучка», то з появою «міжкрапельного» на чолі української делегації у так званій мінській ТКГ може виникнути новий «феномен» його імені – «перекравчена» Україна.

Володимир Стецюк

Фото: youtube.com/
Карикатура: Комітет Порятунку України


Теги: Кравчук ЧМП ЧФ ядерна_зброя кравчучка ТКГ перекравчена_Українашаблоны для dle 11.2
Додати коментар