Хто командував побиттям селян і ветеранів у Бережинці

Штаб блокади торгівлі з окупантами розмістив на своїй сторінці в ФБ колективне фото бойового ядра «Народного фронту», на якому можна побачити й силовика, який, на думку автора публікації, командував побиттям селян і ветеранів АТО в Бережинці.


«Стало відомо, хто командував злочинною операцією Авакова щодо побиття селян селища Бережинка і ветеранів «Донбасу», – зазначається в дописі до фото. – Знайомтеся – «Орел Авакова» (на фото зліва від нього) Пицків Роман Ігорович – заступник начальника Департаменту превентивної діяльності Нацполіціі».

Як повідомляється у Вікіпедії, Рома́н І́горович Пи́цків (нар. 1 лютого 1983, смт Вигода, Долинський район, Івано-Франківська область) — командир батальйону патрульної служби міліції особливого призначення (БПСМОП) МВС України «Чернігів», прапорщик міліції. В часи Євромайдану — був бійцем 14-ї сотні Самооборони Майдану «Вільні Люди». Кандидат у народні депутати України від партії «Народний фронт».

З Вікіпедії також можна дізнатися, що в серпні 2014 року разом із іншими провідними командирами добровольчих спецпідрозділів МВС України (командир полку «Азов» — Андрій Білецький, батальйону «Дніпро-1» — Юрій Береза, батальйону «Київ-1» — Євген Дейдей, батальйону «Артемівськ» — Костянтин Матейченко, та інші) увійшов до складу Військової ради партії «Народний фронт» — спеціального органу, покликаного розробити пропозиції щодо зміцнення системи оборони країни. Там же йдеться й про те, що Роман Пицків також увійшов до списку кандидатів у народні депутати від партії «Народний фронт» по 205-му мажоритарному виборчому округу, Деснянський район та частина Новозаводського району міста Чернігова.

У Вікіпедії зазначається, що 7 жовтня на прес-конференції Пицків повідомив про укладення ним умови щодо співпраці з кандидатом від політичної партії «Демократичний альянс» Ігорем Андрійченком, бійцем 13-го Батальйону територіальної оборони ЗСУ «Чернігів-1» Чернігівської області. На питання, як він планує працювати у Верховній Раді, Пицків відповів так: «Ні для кого не секрет, що у кожного депутата є своя команда, — консультантів, активівстів, юристів. Скажу чесно всім, і це для мене важливо — я не збираюся писати закони сам, ми, командири, йдемо туди зробити одну корисну річ — скасувати кнопкодавство і нехлюйство, коли приймаються незрозумілі народу рішення, і він змушений виходити на вулиці».

Народ, який знову мусив вийти на вулицю після подій у Бережинці, роботу пост майданного парламенту на вічі в Кропивницькому оцінив надто критично. «За три роки вони такого наприймали. — заявив один із вступаючих, — що сподіватися на обіцяне покращення вже не доводиться».    

Отже... «Минуло три роки, – читаємо далі в дописі до фото на сторінці Штабу блокади торгівлі з окупантами, – і Пицків командує операцією побиття «людей, вимушених виходити на вулиці».  

У дописі вказується й на рейдера, яким є, на думку автора, «господар тітушок – нардеп Юрій Береза (на фото другий зліва)». На фото бачимо також нардепа від «Народного фронту Андрія Тетерука і ще двох молодиків у камуфляжі.

«Цікаво, на цій фотографії залишилась хоч одна чесна людина, яка не продала совість і душу дияволу за владу та гроші?» – завершується допис досить актуальним запитанням, відповідь на яке, очевидно, буде відома з часом.

 За публікацією на сторінці Штабу блокади торгівлі з окупантами 
https://www.facebook.com/shtab.blokady/?fref=nf&pnref=story

#Бережинка #побиття #штаб #фото #Аваков #Пицків #Береза #Тетерукшаблоны для dle 11.2
Додати коментар