А шо - ми такі, що за «ценой нє пастаім»

У перемовинах з рашистами з боку України знову поступки. Цього разу у енергетичній сфері. Причому поступилися при надзвичайно виграшній для нас позиції (введення США санкцій проти кампаній, які будують Північний потік-2, рішення Стокгольмського арбітражу на користь України та навіть погодні умови сприятливі - неймовірно тепла зима).Отже, Український Нафтогаз «виторгував» у Газпрому $30 млрд, які той і так мав віддати згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу. Але заради цього українські перемовники погодилися відкликати позов ще на $12 млрд. А шо - ми такі, що за «ценой нє пастаім».

А тому і в нормандському форматі поступаємось, і в мінському - теж... То полонених моряків обміняємо, яких і так мали віддати за рішенням трибуналу. То формулу Штайнмаєра підмахнемо, якої в мінських угодах немає. Ось тепер і в енергетичному форматі здали позиції...


То чому ж ми такі поступливі - тому що тупі? тому що непрофесійні? Чи тому що корумповані?


Але ж хоча б інстинкт самозбереження мав підказати: позов на $12 млрд. міг би бути своєрідним запобіжником, що москалі в чергове нас не кинуть з постачанням газу при першій-ліпшій нагоді.


З огляду на цю хронічну хворобу у наших стосунках з Росією усім відомий вираз «Чому ви такі бідні?» сьогодні вже можна продовжити таким чином: «Бо дурні та ще й поступливі».


Володимир Стецюк

Карикатура з відкритих джерел

Теги: Україна Росія Нафтогаз Газпром перемовини газ поступки

шаблоны для dle 11.2
Додати коментар