Разом з усією Україною криворіжці говорять: «Ні капітуляції!»

У неділю криворіжці разом з усією Україною вийшли на акцію «Ні капітуляції!», яка цього дня проходила у понад 300 українських містах. В акції взяли участь активісти міських осередків низки політичних партій і громадських організацій, ветерани АТО, волонтери, підприємці, журналісти, представники освіти та інших верств міської громади. Загалом до акції долучилося кількасот містян. Порівняно з попередніми акціями «Ні капітуляції!», які проходили в Кривому Розі у вересні-жовтні, нинішня привернула увагу вдвічі більшої кількості містян. Акція проходила без будь-якої партійної символіки, а виключно під національними прапорами.

Криворізька акція «Ні капітуляції!»

На думку організаторів, зростання уваги до акції пояснюється подальшим підвищенням напруги навколо сумнівної формули миру від Штайнмаєра та інших ключових питань, які готуються до обговорення на майбутньому саміті лідерів нормандської четвірки та в мінському форматі. Тому стурбовані певними кроками і намірами нового українського керівництва заради досягнення миру іти на поступки країні-агресору, все більше криворіжців вважають за необхідне висловити своє ставлення до цього.

Боєць 40-го батальйону «Кривбас» Сергій Бондаренко: 
«Це те, за що я йшов на смерть і готовий далі захищати»
 
«Сьогоднішня акція була важливою тому, що в Києві вже створено «Рух опору капітуляції», який закликає патріотичні організації та небайдужих громадян долучатися до нього на місцях», – розповіла організаторка криворізької акції, голова міського осередку ГО «Справа громад» Ангеліна Верхогляд. Як зазначила активістка, власне в цьому й полягало основне завдання ініціаторів криворізького заходу – скликати на віче патріотичну громадськість міста в рамках загальноукраїнської акції, щоби разом сказати рішуче «Ні капітуляції!».

Говорить Ангеліна Верхогляд

«Для Кривого Рогу, це є надзвичайно важливим чинником, – пояснила Ангеліна Верхогляд, – тому що крім донесення своєї позиції до центральної влади нам не менш важливо показати, що Кривий Ріг не ватне місто, як про нього багато хто говорить, і не абсолютно зелене, бо є в ньому жовто-блакитні і червоно-чорні кольори».

Володимир Стецюк

Фото автора

Теги: КривийРіг Нікапітуляціїшаблоны для dle 11.2
Додати коментар