Криворізьке відлуння формули Штайнмаєра

2 жовтня у Кривому Розі, як і в багатьох інших містах України, відбулася акція протесту «Ні капітуляції». 

Учасники криворізької акції «Ні капітуляції». Фото з зайту 1kr.ua

Обурені підписанням у Мінську українською стороною тексту так званої формули Штайнмаєра, містяни прийшли до стели героїв з портретами загиблих на Донбасі криворіжців заявити про свою рішучу незгоду з намірами очільників держави іти до миру шляхом капітуляції. На думку учасників акції, формулу Штайнмаєра, а по суті формулу Путіна, намагаються застосувати як засіб федералізації України та її подальшого розвалу, чого в жодному разі допустити не можна. Саме це криворіжці й прагнули донести своїм протестом до української влади і світової спільноти.

Говорить активістка Ангеліна Верхогляд. Фото з сайту 0564.ua
 
В акції взяли участь представники низки місцевих осередків політичних партій, громадських організацій, ветерани російсько-української війни, волонтери, капелани, журналісти та небайдужі містяни. Це вже друга акція «Ні капітуляції» за останні два тижні в Кривому Розі. На попередній акції, яка відбулася 19 вересня, про що повідомлялося на сайті «Український час», криворіжці зібрали 119 підписів під зверненням до президента Зеленського із вимогами не здавати інтересів держави. Власне такими ж були вимоги протестувальників і цього разу.
 
Як своєрідне відлуння формули Штайнмаєра, акції протесту «Ні капітуляції» цього дня відбулися також у Києві і в понад двадцяти містах України.

Володимир Стецюк

Теги: КривийРіг акція Нікапітуляції формула Штайнмаєр Путін відлунняшаблоны для dle 11.2
Додати коментар