Криворіжці проти капітуляції

Під офісом президента й по всій Україні пройшли протестні акції «Ні капітуляції». Акція «Година проти капітуляції» відбулася й у Кривому Розі.

Співорганізаторка Ольга Хвостова (зліва) з учасниками акції «Година проти капітуляції!»

На 95-му кварталі біля стели героїв зібралися небайдужі криворіжці, щоби висловити свою позицію щодо застосування так званої формули Штайнмаєра у встановленні миру на Донбасі. Учасники акції висловили одностайну думку: відведення українських військ і проведення виборів в ОРДЛО під дулами російських автоматів, як це визначається формулою, є відвертою здачею національних інтересів України.

Учасники акції підписують звернення до президента.
Фото з 0564.ua

Як і підписанти вже широко відомого відкритого звернення українських діячів до Президента України «Не допустимо капітуляції!», криворіжці також поставили свої підписи під текстом аналогічних вимог до президента, запропонованим ініціаторами акції – журналісткою Ольгою Гончар-Хвостовою та активістом і блогером Сергієм Мокряковим.

«Акція Година проти окупації» на 95-му кварталі біля стели героїв
Фото з 0564.ua

«Насуваються дуже страшні для України події, які можуть призвести до громадянської війни і дуже моторошних наслідків для українців. Тому в даній ситуації обмінюватися лише повідомленнями у соцмережах замало – треба переходити до якихось спільних дій», – говорить журналістка Ольга Хвостова, розповідаючи про мету акції «Година проти капітуляції!» За словами активістки, висловлення українцями своєї позиції проти капітулянтських умов, до яких нас намагаються схилити, наразі важливе, як ніколи. «Росія – агресор, Україна має стати вільною цілісною державою!» – саме ці тези, на думку активістки, й мають обговорюватись на найвищому рівні, тож для нинішньої влади вони повинні бути ключовими.

Співорганізатор акції громадський активіст і блогер Сергій Мокряков

«Оскільки ми не побачили чіткої позиції керівництва нашої держави щодо умов досягнення миру, – додає співорганізатор акції Сергій Мокряков, – ми вирішили донести свою позицію, як це має відбуватися». На його думку, найпершим застереженням має бути таке: жодних виборів на окупованих територіях – вибори мають відбуватися лише після відновлення контролю над окупованими територіями Донбасу і Криму. «В іншому випадку, – переконаний блогер, – такі дії мають розглядатися як капітуляція і зрада національних інтересів».

На акцію «Година протесту проти капітуляції» прийшов і учасник російсько-української війни Ігор Шевченко, який у 2015-2016 роках відстоював цілісність України на Донбасі у складі 72-ї окремої механізованої бригади. Відповідаючи на запитання, чому він тут, колишній командир відділення гранатометників, а в мирному житті – історик, археолог і шахтар, відповів коротко: «Тому що нормальні люди в такій ситуації сидіти вдома не можуть».

Ігор Шевченко – історик, шахтар і воїн в одній особі

Коментуючи ситуацію щодо мирного врегулювання військового конфлікту на Донбасі, Ігор Шевченко зазначив, що нас в чергове намагаються перевірити, чи погодимось ми на ті рішення, які хочуть прийняти. «Їм навіть не потрібна якась наша думка, а лише мовчазна згода, –  зазначив історик, шахтар і воїн в одній особі, – тому в жодному разі ми не повинні мовчати, бо наше мовчання може обернутися черговою трагедією для України». На запитання, чи готовий знову іти воювати, якщо не вдасться досягти миру на Донбасі, колишній боєць 72-ї окремої механізованої бригади зазначив: «Мій тривожний мішок постійно стоїть вдома зібраний».

Володимир Стецюк

Фото автора та з сайту 0564.ua

Теги: КривийРіг 95квартал ація Годинапротикапітуляції підписи Хвостоа Мокряков Шевченкошаблоны для dle 11.2
PageVow
Этого еще не доставало. --- Теперь стало всё ясно, большое спасибо за помощь в этом вопросе. услуги хакеры киева, услуги хакера на заказ или заказать ddos услуги хакера в красноярске

  • Подобається
  • 0
Додати коментар