З Криворізької ТВК зникли 42 тисячі підписів

Сьогодні зранку представники криворізької ТВК, які мали продовжити роботу з перевірки зібраних за народною ініціативою підписів за відкликання 11 депутатів Криворізької міськради від РПЛ і «Батьківщини», заявили про зникнення даних документів. За свідченням представників комісії, пломби на вході в приміщення ТВК нібито виглядали пошкодженими. На місце ймовірного злочину було викликано опергрупу поліції.

У ТВК залишились від підписних документів тількі порожні коробки...

Звістка про викрадення зібраних за народною ініціативою 42-х тисяч підписів за відкликання депутатів-перебіжчиків, які всупереч політичній волі виборців фактично перейшли у стан Опоблоку, підтримуючи своїми голосами правлячий режим Юрія Вілкула, миттєво розлетілася по місту й підняла на ноги громадський актив. Обговорюючи ситуацію, яка склалася, активісти наразі намагаються визначити свої подальші дії.

Як зазначає громадський активіст Олександр Корнік, сидіти й чекати, поки доблесна поліція розкриє вчинений злочин, це було б найбільш безглуздим рішенням, до якого в даному разі можна вдатися. На його думку, найбільш адекватний шлях – негайне звернення до ЦВК, Верховної Ради і безпосередньо до керівництва РПЛ і «Батьківщини» про визнання електронних варіантів підписів, які разом з паперовими документами були передані до ТВК.
 
Володимир Стецюкшаблоны для dle 11.2
Додати коментар