Наші повернулися! Україна вітає своїх героїв!

У аеропорту «Бориспіль» рідні, близькі, друзі, а також політики і президент Володимир Зеленський зустріли літак з уже колишніми полоненими українськими моряками та політв’язнями, яких утримували в російських в'язницях. У рамках обміну в Україну повернулися 24 українські військовополонені моряки та 11 політв’язнів: Роман Сущенко, Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Станіслав Клих, Микола Карпюк, Олексій Сизонович, Павло Гриб, Едем Бекіров, Євген Панов, Артур Панов.

Режисер Олег Сенцов з донькою після тривалої розлуки
Фото: espreso.tv 

Зійшовши на українську землю, звільнений з ув’язнення український режисер Олег Сенцов, який за вироком російського суду мав 20 років відбувати покарання, подякував усім, хто допомагав йому вибратися з вʼязниці.

«Ми з хлопцями дуже раді опинитися на рідній землі. Хочеться сказати велике спасибі всім тим людям, які всі ці роки допомагали нам і домагалися нашого звільнення і нарешті його домоглися. Спасибі вам велике, сподіваюся, що й інші полонені незабаром будуть звільнені», — заявив Олег Сенцов журналістам. Він також зазначив, що «навіть із звільненням останнього полоненого, наша боротьба не закінчується». (Цит. за виданням westnews.com.ua).

Починаючи з 2014 року, з Росії та тимчасово окупованих територій було звільнено 3280 громадян України. Згідно з даними СБУ, на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) бойовики наразі незаконно утримують 227 українських заручників. За словами омбудсмана Людмили Денисової, в РФ і Криму все-ще залишаються понад 110 українських політв’язнів.

Теги: Бориспіль військовополонені політв'язні обмін зустріч Сенцов боротьбашаблоны для dle 11.2
Додати коментар