Країну лихоманить повідомленнями про замінування будівель

З усіх кінців України продовжує надходити інформація щодо дзвінків про замінування тих чи інших об’єктів. Нещодавно телефонні терористи повідомили в поліцію про замінування Академїї Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові. Днями вже вкотре мусили вдаватися до відповідних заходів безпеки і в Кривому Розі після повідомлення про «замінування» готелю «Братіслава», який також знаходиться неподалік військової частини.


За даними  прес-служби МВС України вже надійшло більше тисячі фейкових повідомлень про замінування будівель у різних регіонах. За інформацією директора Департаменту комунікації МВС Артема Шевченка, такі повідомлення про замінування надходять здебільшого з території Росії та з окупованих нею районів Донбасу.

Таке враження, що держава-терорист, якою визнана в світі Росія, цілеспрямовано намагається дестабілізувати систему безпеки в Україні. Однак схоже на те, як саме протидіяти цій безперервній психологічній терористичній атаці з боку Росії, в МВС України поки-що достеменно не знають.

Теги: Україна Росія Донбас повідомлення замінування поліція безпека шаблоны для dle 11.2
Lionelkes
Если ищите офис в бизнес цента то вам подойдет бц лайтхаус в аренду Солидные входные двери --- металлическая дверь Недвижимость в Москве нынче нарасхват --- capital house бизнес центр Вот где можно найти отличный офис для твоего бинеса --- жк-афродита.su Купили дверь и арендовали офис? Теперь купите квартиру! аренда нордстар тауэр Арендуй меня --- w plaza бц Кликать сюда --- белая площадь бизнес центр Солидный бизнес должен иметь отличный офис --- Не знаете где найти офис? Да вот же он аренда офиса в Москве Хочется - но не можется --- бц святогор

  • Подобається
  • 0
Додати коментар