Найкращий спосіб побороти в собі совка – говорити мовою своєї незалежної держави

Український парламент нарешті ухвалив документ великої історичної ваги – Закон про функціонування української мови як державної! Ця знаменна подія викликала надзвичайно позитивний відгук в українському суспільстві, а також цілком очікувану реакцію в російському імперському центрі та серед його прихвоснів у стані п'ятиколонників на теренах України.

Гостьова ложа Верховної Ради вітає ухвалення закону
 Фото: РБК - Україна

У МЗС Росії закон про мову назвали «примусовою українізацією», а проросійські нардепи в українському парламенті – підняли істерію про заборону на використання російської, яку нібито несе в собі ухвалений законопроект. Намагаючись заблокувати підписання ухваленого закону головою Верховної Ради і президентом України, ними було навіть зареєстровано так звану «зупиняючу постанову». Та як би не намагалися одіозні політикани типу Вілкула і Ко з проросійського Опоблоку та інших прокремлівських таборів зупинити потяг української державності, він продовжує рухатись своїм історичним курсом.


Блокування парламентської трибуни нардепами з Опоблоку
 Фото:thebabel.com.ua/ 

Однак режим повзучої російської окупації з усіх сил продовжує триматися за «рускій язик», як за останній аргумент на користь збереження впливу на Україну з боку московського центру. Щоби не втратити на чергових парламентських виборах підтримку свого електорату, політичні шльондри кремлівського розливу знову намагаються розіграти «козирну» мовну карту, розбурхуючи протестні настрої серед російськомовного населення Півдня і Сходу України. Тож російськомовним співгромадянам, які в чергове можуть стати сліпим знаряддям в руках політичних пройдисвітів, вже слід усвідомити, що знання державної мови є обов'язковою цивілізованою нормою, а не приводом для розколу суспільства. Зрештою мова незалежної держави – це найкращий спосіб побороти в собі совка, на якому все-ще тримаються імперські амбіції хронічних натхненників російської агресії проти України.
 
Володимир Стецюк
 
Теги: Україна парламент закон мова державністьшаблоны для dle 11.2
UlyaMi
Конечно. Я согласен с Вами. --- В этом что-то есть и это хорошая идея. Готов Вас поддержать. скачать fifa, скачать фифа или официальный сайт фифа на русском языке скачать фифа

  • Подобається
  • 0
Francismet
https://fatecenter.ru/divination/ ---- Нужно выполнить активацию windows ---- KMS Tools ---- Россиюшка с колен встаёт ---- https://trikolortv-kabinet.ru/trikolor-tv-ne-rabotaet-telegid/ ---- Вы такое говорите как так то ---- карта рассрочки свобода от хоум кредит ---- ссылку оставлю для вас тут ---- как узнать есть ли запрет на выезд за границу ---- Перейди по ссылке и сам посмотри ---- погрузчик heli 15 ---- ссылка на сайте будет внизу ---- винстрол купить

  • Подобається
  • 0
Додати коментар