Конституційний суд сказав «ТАК» Січеславській області!

Перейменування Дніпропетровської області у Січеславську Конституційний суд України визнав таким, що відповідає вимогам Конституції.

2 квітня Конституційний суд України розглянув справу про надання висновку щодо відповідності законопроекту про внесення зміни до статті 133 Конституції України (щодо перейменування Дніпропетровської області) (реєстр. № 9310-1) вимогам статей 157 і 158 Конституції України. Законопроект визнано таким, що відповідає зазначеним вимогам.

  Фото: tverezo.info

Офіційний висновок КСУ буде оприлюднено 3 квітня, після чого Верховна Рада зможе розглянути законопроект про перейменування Дніпропетровської області у Січеславську та ухвалити його у першому читанні, але не менше, ніж 226 голосами. В цілому ж законопроект може бути прийнятий лише на наступній сесії, для чого знадобиться вже не менше 300 голосів парламентаріїв.

Слід нагадати, що президентом України Петром Порошенком було ініційовано законопроект про перейменування Дніпропетровської області у Дніпровську, однак під час голосування, яке відбулося 7 лютого 2019 року, він не набрав достатньої кількості голосів депутатів. Інший же законопроект про перейменування області у Січеславську, ініційований понад 160 депутатами, отримав 240 голосів на підтримку, і таким чином було дано старт процесу перейменування.

Отже, віват, Січеславщина! Ми не переписуємо історію – ми повертаємо забуте!

Володимир Стецюк
 
Теги: Січеславська ВР КСУ висновок перейменуванняшаблоны для dle 11.2
Michaelquona
Кому интересно - почитайте прибор для ультразвуковой сварки Полезная вещь для вас лабораторный диспергатор Для спортсменов стероиды купить Посмотреть тв можно и бесплатно триколор интернет как подключить Если Кому дверь нужна - вот ммылка дверь металлическая входная Тут несколько комментариев для вас мои читатели завод металлических дверей На этом все господа госуслуги Войти в кабинете по номеру телефона

  • Подобається
  • 0
Додати коментар