Олег Тягнибок розповів криворіжцям про єдиний вибір українців

20 березня відбулася зустріч лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока з криворізькими виборцями.
 
На зустрічі з криворіжцями, яка відбулася в готелі «Аврора», очільник націоналістичної політсили охарактеризував передвиборчу політичну ситуацію в Україні, зокрема пояснив природу олігархічної влади, яка сьогодні знаходиться, за його словами, в руках однієї з олігархічних політичних груп, і змалював надто похмурі перспективи, якщо й після чергових президентських і парламентських виборів вона надалі належатиме олігархату.

Олег Тягнибок

У своїй промові Олег Тягнибок зазначив, що допоки в країні триватиме зрощення криміналу, державної влади і великих грошей, сподіватися на покращення становища українців, рівень життя яких є на сьогодні найнижчим у Європі, не варто. Він розповів про шляхи виведення країни з глибокої кризи, які пропонують націоналісти ВО «Свобода», а також про кандидата в президенти від свободівців Руслана Кошулинського, висунення якого підтримали й інші націоналістичні політичні сили – КУН, «Правий Сектор», ОУН і СІ4.


Учасників зустрічі цікавило широке коло питань, пов’язаних як з майбутніми виборами, так і з ідеологією націоналізму, позицією українських націоналістів щодо розв’язання найбільш гострих проблем сьогодення, стосунками з націоналістичними політсилами в інших країнах тощо. І на всі запитання, навіть на відверто провокативні, поставлені засланими козачками з «руськомірських» штабів, було дано вичерпні відповіді, зокрема популярно розтлумачено, у чому полягає відмінність між націоналізмом і нацизмом.


Зустріч завершилась традиційним «Слава Україні» і вже так само традиційним передвиборчим – «Руслан Кошулинський – єдиний вибір українців!»

Володимир Стецюк

Фото автора

Теги: КривийРіг Тягнибок Аврора зустріч виборці кандидат Кошулинськийшаблоны для dle 11.2
Додати коментар