Олександра Вілкула хочуть зняти з президентських перегонів

Ветеран АТО, який став «жертвою» брудних політичних технологій виборчого штабу Олександра Вілкула, збирається позиватися до суду й чекає з нетерпінням на кандидата в президенти в Одесі. 

На фейсбучній сторінці президента Історичного клубу «Холодний Яр» Романа Коваля з’явився пост з досить інтригуючим заголовком «Вілкул – брехло». Відразу привернувши неабияку увагу мережевої спільноти, публікація історика стала ледве не хітом дня. Тож з дозволу автора наведемо її й для читачів «Українського часу».

 Вілкул – брехло!

Друзі, 13 березня 2019 р. о 15.05, до моєї хати в Києві, на вул. Курській, 20. у двері постукала агітаторка Олександра Вілкула. Дала інформаційний бюлетень Опоблоку, хотіла ще один дати, але я не взяв. Запитала моє ім’я, я не сказав. Розкрив газету, і на третій сторінці побачив обличчя свого товариша Олександра Голопотелюка-«Скіфа» з Одеси, ветерана 28-ї ОМБр, інваліда війни, учасника щорічних квітневих вшанувань героїв Холодного Яру. Поруч – його ніби інтерв’ю. «Скіф» ніби каже, що йому імпонують ідеї Олександра Вілкула, що Вілкул – «чи не єдиний кандидат, який має план дій, як закінчити війну на Донбасі». Звичайно, газета, точніше «информационный бюллетень Киева «Оппозиционный блок. Партия мира и развития», видана мовою путіна.


Уже за п’ять хвилин я телефоном розмовляв зі «Скіфом». Його реакція: «Це підла брехня! Я не давав такого інтерв’ю! Мої погляди цілком протилежні».

«Скіф» готовий дати інтерв’ю журналістам, щоб вивести на чисту воду афериста Вілкула і його команду. Ось телефон «Скіфа» – 097-39-18-242. Прошу телефонувати лише журналістів, які хочуть висвітлити цю тему.

Роман КОВАЛЬ, Історичний клуб «Холодний Яр»
 
Отже, скориставшись порадою Романа Коваля, телефоную Олександру Голопотелюку-«Скіфу» в Одесу.

«Це відверта маніпуляція і абсолютно очевидне застосування шахрайської політтехнології під час виборчої кампанії», – відразу заявив «Скіф», пославшись на те, що з ним взагалі ніхто не говорив на цю тему і він ніколи би не сказав такої дурні, бо дотримується зовсім протилежної думки.

Одесит Олександр Голопотелюк («Скіф»)

«Як учасника АТО, який опікується справами ветеранів, – зазначив далі Олександр, – таке цинічне  використання мого імені для введення в оману виборців мене обурює до краю, адже якщо людина таке дозволяє собі в статусі кандидата в президенти, то чого від неї можна очікувати, якщо вона раптом прийде до влади?»

«Скіф» повідомив, що робитиме все, щоби «зняти брехуна з президентських перегонів». За словами ветерана 28-ї ОМБр та інваліда війни, найближчими днями він позиватиметься до суду і подаватиме скаргу до ЦВК, а також усіма доступними йому засобами поширюватиме інформацію про шахрайські методи роботи виборчого штабу кандидата в президенти Олександра Вілкула.

На запитання, чому саме його обрали опоблоківці для агітації за їхнього кандидата, «Скіф» зазначив, що сам здивований безмірно, адже жодних стосунків з представниками цієї відверто проросійської політичної сили ніколи не мав. «Це свідчить або про надмірний цинізм, або повний непрофесіоналізм даної команди, що в одному й іншому випадку є неприйнятним для політика, який претендує на найвищу посаду в державі», – наголосив ветеран АТО з Одеси.

Підготував Володимир Стецюк

Теги: Коваль агітація Опоблок Вілкул маніпуляція Скіф позов судшаблоны для dle 11.2
Додати коментар