Франківський поет і співак Роман Бойчук таки попав...

Після участі в проекті телеканалу СТБ «Хата на тата» (7 сезон) молодий поет і співак з Івано-Франківська Роман Бойчук був дуже здивований, коли побачив себе у телемарафоні «Папа попал» та ще й здубльованим російською.

Ось як співак відразу відреагував на «рускомірскіє штучки» телеканалу СТБ:

«!!!!!! Хм... Випуск із нами дубльовано російською і «там» бере участь у ТВ-марафоні під назвою «Папа Попал»????????!!!!!!!!!!!!!!!! телеканалу СТБ мало скандалу із #Євробачення?!!!!»

Чому ж франківця так обурив такий несподіваний поворот, адже окрім усього іншого, для нього, як для молодого виконавця, це й додаткові можливості для збільшення його популярності?

Роман Бойчук

– Саме це і б’є по моїй репутації як українського співака, адже я не «АннаМарія» й чітко усвідомлюю свою українськість! – зазначив Роман, відповідаючи на запитання. – Я розумію, що це продукт СТБ і телеканал має усі права на нього... Але в такий важкий для нас час торгувати з країною-агресором… Це мене зачіпає насамперед як патріота своєї держави.

Свою «ФЕ»-претензію з цього приводу Роман Бойчук направив на офіційну e-mail адресу телеканалу СТБ.

«Вибачте, але на що-що, а на таке я точно не підписувався!!! – зазначив співак у своєму дописі. – Це б’є по моїй репутації, як молодого українського виконавця, а насамперед, як патріота своєї держави!!! Дуже неприємно! Я розумію, що програма – ваш продукт і у вас усі права на нього, і що хочете, те і робите, і куди хочете, туди і продаєте, але на російські телеканали?! Це вже занадто!!! Вести торгівлю з країною-агресором?! І щоб про мене і мою сім’ю писали подібне…?!!! Це ж репутація моя, мого оточення і телеканалу!!!! Я публічна людина. Я був достатньо публічним і до програми «Хата на тата». І замішувати себе у брудні скандали я не дозволю!!!»

«Папа попал» - Воскресный марафон нового сезона

Отака історія, яка в чергове засвідчила про гнучку і навіть витончену, але незмінно цілеспрямовану, політику русифікації, яку проводить в Україні олігархічне антиукраїнське телебачення. І, на жаль, таку патріотичну позицію у протистоянні з інформаційними монстрами вітчизняного телеефіру, яку зайняв Роман Бойчук, обирають далеко не всі молоді українські виконавці. Як зазначив нещодавно член правління ПАТ «НСТУ» Юрій Макаров, саме в непростий період російсько-української війни майже 95 відсотків українських співаків дозволяють собі активно співпрацювати з країною-агресором, беручи участь у різноманітних російських телевізійних шоу-програмах і гастролюючи на її неосяжних просторах. А тоді ми дивуємось, чому на Нацвідборі «Євробачення-2019» перемагають російські чи проросійські виконавці, а українська мова й українська пісня за великим рахунком усе ще залишаються поза медійним мейнстримом.
 
Отже, чим завершиться ця суперечка між молодим українським виконавцем і проросійським телеканалом? Чи ви все-ще вважаєте СТБ українським?

Володимир Стецюк

Теги: СТБ Бойчук ХатаНаТата ПапаПопал русифікація агресор торгівляшаблоны для dle 11.2
Додати коментар