І знову щуку кинемо у річку?!

Ініціатори Коаліції Національної Єдності SPILNO звернулися до кандидатів у президенти, висунутих демократичними політичними силами України, з ключовим питанням: чи готові вони поставити інтереси країни вище власних, підтримавши того кандидата у президенти, в якого більше шансів на перемогу?

Відповідь на поставлене запитання ініціатори SPILNO  сподіваються почути на конференції, яку вони планують провести 5 лютого 2019 року по завершенні реєстрації в ЦВК кандидатів у президенти України.

Як зазначається у розповсюдженому Зверненні Коаліції Національної Єдності, запрошені на конференцію кандидати від демократичних сил мають заявити про свою позицію щодо єдиного кандидата на прийдешніх президентських виборах.

«Попри роз’єднаність демократичного табору шанси на перемогу ще зберігаються. Від того, чи скористаєтесь Ви цим шансом, залежить, без перебільшення, майбутнє України», – наголошують автори звернення до кандидатів від демократичних сил.
 
 
Новий курс української щуки
Ілюстрація до байки Леоніда Глібова «Щука» з google.com 

Ініціатива, звісно, не позбавлена сенсу. …Коли б не сумний досвід попередніх об’єднань, які були цілком очевидним проявом задіяних маніпулятивних передвиборчих технологій.

Та були вже і канівські четвірки, і єдині кандидати, і об'єднана опозиція! Хоч якась політична сила відповіла за наслідки? Скажімо, за квотою «Батьківщини» як однієї з учасниць об'єднаної опозиції всі ключові посади у постмайданній владі отримали саме представники від цієї політичної сили. Тобто «Батьківщина» мала фактично абсолютну владу в один із найскладніших періодів української історії, коли було втрачено Крим і окуповано частину Донбасу, відбувся колосальний обвал гривні, стрімке падіння економіки і як наслідок – небувале зубожіння українського населення... І що: лідерка «Батьківщини», яка тепер піариться на темі зубожіння, нині є найрейтинговішим кандидатом у президенти України.

Чи бува не під неї запускається знову технологія «єдиного кандидата» від демократичних сил?

Володимир Стецюк  
 
Теги: SPILNO вибори єдинийкандидат демократичнісили конференція шанс технологіяшаблоны для dle 11.2
Додати коментар