Звернення до духовних провідників від громадськості Кривого Рогу

У Кривому Розі відбулося молитовне віче на підтримку доленосного для України чину – створення Української помісної православної церкви. Учасники віча прийняли звернення до українського православного духовенства.

 Учасники молитовного віча

В усякий час церква була й лишається тим духовним прихистком, в якому знаходять розраду й підтримку люди. Зараз, коли Україна перебуває у війні з нахабним окупантом, який намагається зруйнувати її не лише силою зброї, але й силою слова, українське суспільство потребує захисту не лише з боку армії та держави, а й оберегу духовного.

Отже, захистити свій народ має і українське духовенство. Московська церква, яка все ще діє в Україні від імені української, не має отруйно впливати на свідомість українських вірян і тих, хто не ходить до церкви, але так чи інакше прислухається до слова церковнослужителів.

Ми, громадськість Кривого Рогу, звертаємось до духовенства різних гілок УПЦ з проханням здолати гординю, усунути внутрішні розбіжності і об’єднати свої зусилля задля утворення й розвитку єдиної помісної Української православної церкви.

Віруючі й атеїсти, ми сподіваємось, що сила Божого Слова допоможе згуртувати націю, зробити її духовно сильнішою.

Впевнені, що тільки маючи свою єдину церкву, зможемо згуртовано протистояти ворогові сьогодні й не дамо можливості будь-кому зруйнувати нашу єдність в майбутньому.

Об’єднані духовно, ми, українці різних національностей і віросповідань, маємо стати непоборною спільнотою, яка здатна захистити себе і зі зброєю в руках, і протистояти руйнації наших цінностей на рівні духовному.

В основі  формування й розвитку нашого суспільства мають бути загальнолюдські цінності, до яких закликає і Українська православна церква: «Не вбивай. Не кради. Не свідчи неправдиво проти ближнього твого. Не жадай дому ближнього твого ані всього, що у ближнього твого».

Відтак просимо наше священство стати єдиним духовним оберегом для України – об’єднатися і створити єдину помісну церкву.
 
21.10.18                                                                                                                            м. Кривий Ріг

Учасники молитовного віча з нагоди надання Українській православній церкві 
Томосу про автокефалію

Теги: КривийРіг Томос УПЦ віче молитовне звернення громадськістьшаблоны для dle 11.2
Гость Matthewwhole
Ахахаха как круто ----- рулонный газон цена за м2 москва

  • Подобається
  • 0
Додати коментар