«Тимошенко, Кривий Ріг все пам’ятає!» (фото + відео)

«Тимошенко, Кривий Ріг все пам’ятає!» «Йуля+Вілкул=Бабенко!» З такими гаслами і вигуками «Ганьба!» прийшли криворізькі депутати міськради, опозиційні до правлячого в місті Опозиційного блоку, на зустріч Юлії Тимошенко з місцевою громадою.

 
Щоправда молодики спортивної статури, які знаходились у натовпі й контролювали ситуацію, з небажаними паперовими плакатами дуже швидко розправилися. А лідерка «Батьківщини» лише кинула зі сцени у бік протестувальників: «Вашому президентові це не допоможе! Які би плакати ви не тримали і які би гасла ви не вигукували…» І пояснила своїм шанувальникам, мовляв, ця група найманців їздить за нею постійно, намагаючись зірвати її зустрічі з майбутніми виборцями.То про що ж пам’ятає Кривий Ріг і чого домагалися протестувальники?

Криворізькі опозиційні депутати, яких Юлія Тимошенко чомусь обізвала найманцями президента, просто намагалися таким чином нагадати київській гості про те, що фракція ВО «Батківщина» зрадила своїх виборців, відразу після виборів перейшовши на бік режиму Вілкулів і практично по всіх принципових питаннях голосуючи в унісон з його правлячою більшістю у Криворізькій міськраді. І ні гучні заяви опозиції і протести громадськості, ні звернення до керівництва партії, ні тривала акція з відкликання депутатів-зрадників не змогли похитнути цей традиційно міцний давній союз міської організації ВО «Батьківщина» на чолі з Ольгою Бабенко з командою «сильного» мера Юрія Вілкула. Оскільки центральний провід партії на чолі з її лідером Юлією Тимошенко не побажав відкликати своїх партійних депутатів-зрадників, формула «Йуля+Вілкул=Бабенко», виведена на плакатах протестувальників, має цілком реальну, перевірену часом основу. І головне – залишається дієвою.

 
Принаймні позиції одіозної лідерки партійної фракції у Криворізькій міськраді Ольги Бабенко, нібито відстороненої від керівництва міською організацією ВО «Батьківщина», залишаються непохитними. Щоби в цьому переконатися, варто поглянути на випуск «газети для молоді та не тільки», випущений до приїзду лідера «Батьківщини» під шапкою «Все, що Тобі потрібно у Твоєму Місті» і активно поширюваний серед учасників зустрічі. Усі шпальти, окрім першої, відданої, звісно, партійному лідеру, заповнені непохитною Ольгою Бабенко. То хто кого виключав з партії і відстороняв від керівництва міською організацією?


Відтак, на думку протестувальників, перш ніж розповідати криворіжцям про «Новий курс України», з чим власне й прибула лідерка «Батьківщини» до гірничо-металургійного центру, варто було б розібратися зі старим.


А він полягає, очевидно, в тому, що боротися на словах з олігархами та корупціонерами, а на ділі – дуже тісно з ними співпрацювати, досить вигідно. Як то кажуть, і вовки, тобто ті, яких майбутній кандидат у президенти Юлія Тимошенко постійно називає «вони», будуть ситі, і вівці, тобто, виборці, будуть цілі. Хоча, можливо, цей безпрограшний принцип якраз і закладений в основу й нового курсу.


Але ж «Кривий Ріг все пам’ятає»…
 
Володимир Стецюк

Фото та відео автора
 
Теги: КривийРіг Тимошенко Батьківщина НовийКурс зустріч виборці протестувальники
шаблоны для dle 11.2
Додати коментар