М’ятний оберемок українських поезій

Вийшов у світ перший випуск Альманаху сучасної української літератури «М’ята». Під обкладинкою видання зібрано тексти 45-ти українських поетес, що живуть не лише в Україні, а й в Америці, Італії, Болгарії та інших куточках планети. В альманасі представлені також поезії криворізької поетеси Інни Доленник.


Як зазначають упорядники видання Василь Кузан і Таня П’янкова, головна ознака, яка об’єднує усіх авторок «М’яти», поетичне слово високого звучання. «Ми обирали для вас найкраще, найздоровіше листя, назеленіше, найпахучіше, щоб зв’язати прегарні пучечки розкішного жіночого слова», – повідомляють вони у своєму зверненні до читачів.

І дійсно у випуску чимало запашних поезій і цікавих імен, які з’явилися на українському поетичному небосхилі. Зокрема у цьому м’ятному оберемку самобутні поезії Анни Малігон, Оксани Мазур, Іванни Стеф’юк, Олени Карпенко, Інни Доленник і багатьох інших майстринь слова, поезії яких залюбки відкриє для себе найвимогливіший український читач.

Видання побачило світ за сприяння Літературної агенції «Зілля», яка займається організацією літературно-мистецьких заходів, фестивалів, перфомансів, креативних презентацій і творчих турів. Відомо, що наступний випуск альманаху видавці планують присвятити українській чоловічій поезії.

Володимир Стецюк

Фото автора

Теги: Альманах М'ята поезії агенція Зілля Кузан П'янковашаблоны для dle 11.2
Додати коментар