Як у мережі Фейсбук миттєво народжуються пісні

Все почалося з картинки, на яку відомий поет-пісняр з Івано-Франківська Роман Бойчук випадково натрапив у Facebook. На тілі жінки були намальовані клавіші фортепіано, а чоловічі руки на них ніби грали... Саме ця картинка й надихнула його на створення вірша.


Однак не минуло й години, як вірш під назвою «Пальцями...» автор опублікував на своїй фейсбучній сторінці, і на зв'язок із ним вийшов київський композитор В'ячеслав Купрієнко й повідомив, що на великий подив на цей твір у нього надзвичайно швидко народилася музика. Відтак вірш «Пальцями...» одразу став текстом нової чудової ліричної пісні, аранжування до якої зробив невдовзі Івано-Франківський музикант Іван Лабач.

…А Роман Бойчук виявився ще й прекрасним співаком і тепер у своєму чималому пісенному доробку має першу студійну авторську пісню у власному виконанні. Пісня Романа Бойчука «Пальцями...» вже полонила серця багатьох його шанувальників і продовжує радувати меломанів, а автора теплими відгуками вдячних слухачів про сам музичний продукт.  
 
Прем'єра пісні. Слова – Романа Бойчука. Музика – В'ячеслава Купрієнка

«Пальцями…»

шаблоны для dle 11.2
Гость RichardRox
Не знаешь где скачать софт? Вот тут! ------- скачать здесь

  • Подобається
  • 0
Гость Brianfup
Как круто вы сделали ---- бизнес центр красная роза москва ---- Все вопросы мне в личку ---- аренда аквамарин ---- Коротко и ясно - лучшие ---- w плаза бизнес центр ---- Кушай витамы Вася ---- бц бейкер плаза ---- Великицие люди вы ---- москва сити империя тауэр ---- Стройте себе дома ---- магистраль плаза бизнес центр ---- Приятного просмотра навигатор 2 бц ---- Мотивирующий пост ---- бизнес центр нео гео ---- Сначала сохрани писанину ---- бц омега плаза адрес ---- Понятно что ничего не понятно аренда дербеневская плаза --- И в добавочку --- для вас

  • Подобається
  • 0
Додати коментар